Ninja no tatakai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Textové RPG na motiv Naruta .Jestli si chcete zahrát pojďte k nám
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Údolí konce

Goto down 
+3
Masanii
Shijin
Jakurito
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Kangae

Kangae


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 04. 11. 14

Údolí konce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Nov 08, 2014 6:42 pm

//Stejně s tím nic neuděláš, byla to vteřina a čekat jste to nemohli :DD
Návrat nahoru Goto down
Hikashi
Kage
Hikashi


Poèet pøíspìvkù : 76
Join date : 07. 07. 14

Údolí konce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Nov 08, 2014 6:43 pm

Jakmile začalo pršet a všiml jsem si další postavy . "další maso na rožni" pomyslím si ,ale on provedl velmi rychlí pohyb za Yutaka a s jakousi věcí se ho snažil probodnout . Ještě že jsem zaměřil jeho chakru a díky mému kotoamatsukami mu přikáži aby svou akci zrušil a přikáži mu obrátit čepel proti jemu samému a probodnout se .Pak cuknu levou rukou a udělám si v ruce svůj luk


Naposledy upravil Hikashi dne Sat Nov 08, 2014 6:46 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://ninjanotatakai.forumczech.com
Kangae

Kangae


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 04. 11. 14

Údolí konce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Nov 08, 2014 6:46 pm

//Nevíš, že jsem tam přišel, ten déšť jsem spustil daleko od vás, ale budiž pane ADMINE
Návrat nahoru Goto down
Hikashi
Kage
Hikashi


Poèet pøíspìvkù : 76
Join date : 07. 07. 14

Údolí konce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Nov 08, 2014 6:47 pm

// v tom dešti je tvoje chakra taky :DD
Návrat nahoru Goto down
https://ninjanotatakai.forumczech.com
Kangae

Kangae


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 04. 11. 14

Údolí konce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Nov 08, 2014 6:48 pm

// No to jo Very Happy Ale na Kotoamatsukomi mě musíš vidět ;DD
Návrat nahoru Goto down
Hikashi
Kage
Hikashi


Poèet pøíspìvkù : 76
Join date : 07. 07. 14

Údolí konce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Nov 08, 2014 6:50 pm

// já mám tuning Very Happy mě stačí zaměřit chakru
Návrat nahoru Goto down
https://ninjanotatakai.forumczech.com
Kangae

Kangae


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 04. 11. 14

Údolí konce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Nov 08, 2014 6:53 pm

Kangae Mizutsuchi

Vzhledem k tomu, že jsi použil Kotoamatsukomi, jsem se měl probodnout sám. Když se led měl dotknout mého těla, rozprskl se ve vodu. "Laciný trik, ale pořád dobrý" Usměji se a dotknu se Yutaki, kterému ihned napadnu tělo svou vodou, tohle však nemůže vědět. Má voda mu zředí krev a tvá krev nyní přestává přijmat kyslík, do malé chvíle zemřeš. Avšak abych nebyl nekrytý proti Hikashimu, opět se přemístím a kolem tebe vytvořím ledovou bariéru. Vlastně stojíš ve zmrzlém iglů. Neustále na tebe ze všech stran, včetně ze spodu, střílí ledové oštěpy.
Návrat nahoru Goto down
Hikashi
Kage
Hikashi


Poèet pøíspìvkù : 76
Join date : 07. 07. 14

Údolí konce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Nov 08, 2014 6:55 pm

// kotoamatsukami t přikázalo to udělat ,aniž by jsi o tom věděl .Prostě jsi to udělal a Kotoamatsukami nepřestává dokud tu danou věc neuděláš .
Návrat nahoru Goto down
https://ninjanotatakai.forumczech.com
Kangae

Kangae


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 04. 11. 14

Údolí konce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Nov 08, 2014 6:56 pm

//jop, na mě nepůsobí moje útoky z vody ^^ a ten led není Hyoton, ale zmražená voda ^^
Návrat nahoru Goto down
Hikashi
Kage
Hikashi


Poèet pøíspìvkù : 76
Join date : 07. 07. 14

Údolí konce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Nov 08, 2014 6:58 pm

// kdyby jsi ,ale chtěl tak by ti něco udělat mohla žejo
Návrat nahoru Goto down
https://ninjanotatakai.forumczech.com
Kangae

Kangae


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 04. 11. 14

Údolí konce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Nov 08, 2014 6:58 pm

//No nemohla, jsem imuní vůči vodě :DD
Návrat nahoru Goto down
Yutaka
Admin
Yutaka


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 07. 07. 14

Údolí konce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Nov 08, 2014 7:01 pm

Jakmile se mě Kangae dotzkne, pod víčky okamžitě aktivuju Rinnegan, z ruky mu vysaju většinu chakry co má Gakido, takže mi nestihne tělo naplnit vodou.
Návrat nahoru Goto down
Kangae

Kangae


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 04. 11. 14

Údolí konce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Nov 08, 2014 7:04 pm

//Během vteřiny si nepřepneš mezi Rinneganem, to je blbost :DD
Návrat nahoru Goto down
Yutaka
Admin
Yutaka


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 07. 07. 14

Údolí konce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Nov 08, 2014 7:05 pm

// Madara to zvládnul za míň, tak proč ne?
Návrat nahoru Goto down
Kangae

Kangae


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 04. 11. 14

Údolí konce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Nov 08, 2014 7:06 pm

//Ta sféra chvíli trvá, takže během vteřiny půlku chakry nee :DD
Návrat nahoru Goto down
Yutaka
Admin
Yutaka


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 07. 07. 14

Údolí konce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Nov 08, 2014 7:07 pm

// ale jooo Very Happy :* Wink
Návrat nahoru Goto down
Kangae

Kangae


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 04. 11. 14

Údolí konce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Nov 08, 2014 7:08 pm

//Problém je, že to nejde, během dvou vteřin by si podle tvé logiky zabil Naruta jen tím, že by jsi mu bral chakru o_O Trochu mysli, když už seš tak moc OP ^^
Návrat nahoru Goto down
Yutaka
Admin
Yutaka


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 07. 07. 14

Údolí konce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Nov 08, 2014 7:11 pm

//úú jak myslíš, tak drž pysk

Znovu použiju pořád odpečetěné Kawarimi a objevím se vedle Hikashiho.
Návrat nahoru Goto down
Kangae

Kangae


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 04. 11. 14

Údolí konce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Nov 08, 2014 7:15 pm

Kangae Mizutsuchi

Vzhledem k tvému Kawarimi jsem nebyl překvapen, přemístil ses přímo vedle tvého kamaráda do zásypu ledových oštěpů, nyní se musíš nějak ochránit, není to nic příjemného, přeci jen ti nachladne krk a tvá máma se o tebe bude muset starat a dávat ti paralen a věř, že léky do žaludku nejsou nic dobrého! Ahoj, Masanii.. Pozdravím a poté si zakašlu. Do té ledové kopule začnu pomalu vpouštět vodu a zmražovat jí. 
Návrat nahoru Goto down
Yutaka
Admin
Yutaka


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 07. 07. 14

Údolí konce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Nov 08, 2014 7:17 pm

Jakmile se vedle něj objevím, všimnu si oštěpů, tak aktivuju na zlomek sekundy Rinnegan a oštěpy zastavím a pustím na zem. V pohodě? prohodím směrem k Hikashimu.
Návrat nahoru Goto down
Kangae

Kangae


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 04. 11. 14

Údolí konce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Nov 08, 2014 7:21 pm

Kangae Mizutsuchi

V kopuly se začne ochlazovat, vaše nohy přimrzají a oštěpy letí dál a dál. Vaše krky začnou bolet, protože chlad je opravdu obrovský. Již brzy ve vašem těle budou bakterie a budete mít kašel. Hrozí i angína, protože v takovém prostředí, no to teda ne-e. Rada doktora: Zabalte si krk nebo opusťte ledový prostor. 
Návrat nahoru Goto down
Hikashi
Kage
Hikashi


Poèet pøíspìvkù : 76
Join date : 07. 07. 14

Údolí konce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Nov 08, 2014 7:22 pm

// nech mě taky postovat xD
Návrat nahoru Goto down
https://ninjanotatakai.forumczech.com
Kangae

Kangae


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 04. 11. 14

Údolí konce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Nov 08, 2014 7:22 pm

//Neeeeeeeeeee!! :DD
Návrat nahoru Goto down
Hikashi
Kage
Hikashi


Poèet pøíspìvkù : 76
Join date : 07. 07. 14

Údolí konce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Nov 08, 2014 7:23 pm

Díky Kotoamatsukami mu přikáži všechny vodní jutsu včetně deště zrušit a neobnovovat ty jutsu (po dobu 3 postů) Poté na něj svalím Paralízu (taky 3 posty) objevím se mimo dosah chladu .
Návrat nahoru Goto down
https://ninjanotatakai.forumczech.com
Kangae

Kangae


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 04. 11. 14

Údolí konce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Nov 08, 2014 7:23 pm

//Musíš se na mě dívat doprdele, nevidíš mě !Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Údolí konce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 4 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Údolí konce
Návrat nahoru 
Strana 4 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Ninja no tatakai :: Svět-
Přejdi na: