Ninja no tatakai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Textové RPG na motiv Naruta .Jestli si chcete zahrát pojďte k nám
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Údolí konce

Goto down 
+3
Masanii
Shijin
Jakurito
7 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Jakurito

Jakurito


Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 01. 11. 14

Údolí konce Empty
PříspěvekPředmět: Údolí konce   Údolí konce I_icon_minitimeSun Nov 02, 2014 10:10 pm

na dně údolí je jezro do kterého se vlévá splav na každé straně ze skáli trčí socha
Návrat nahoru Goto down
Yutaka
Admin
Yutaka


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 07. 07. 14

Údolí konce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce I_icon_minitimeTue Nov 04, 2014 6:10 pm

Přijdu sem a sednu si pod strom u jezera.
Návrat nahoru Goto down
Kangae

Kangae


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 04. 11. 14

Údolí konce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce I_icon_minitimeTue Nov 04, 2014 6:23 pm

Kangae Mizutsuchi

Sluneční paprsky mi svítí na cestu z Amegakure, jsem rád, že je konečně sluce na mé straně a že jsem vypadl z té proradné deštivé vesnice. Čím více se blížím k údolí, tím větší horko mi je, právě proto na sobě tvořím ledovou vodu a tím se ochlazuji. Je výhoda mít mé Kekkei Genkai. Zrovna dnes si přeji být uolněný a v klidu odpočívat, na to je údolí konce vážně to nejlepší. Opravdu pomalým krokem dojdu k vodopádu, kde jsou vršky dvou soch. Letmým pohledem se podívám dolů do vody a usměji se od ucha k uchu. Yosh, spoustu vody, super! Už mi začíná být opravdu teplo. I hned si sundám triko a hodím ho na břeh dolů, byl bych rád kdyby nedoletělo do vody, ale co se dá dělat. Po chvíli si z vody vytvořím křídla vzletím přímo nad jezero. Poté se otočím tak, abych letěl hlavou dolů a jako kamikadze skočím do vody, kde se ihned ochladím. Nechť žije adrenalin, miluju to! Sice jsem byl velice tichý člověk, ale z toho tepla jsem už magořil. Nakonec vylezu z vody ven a pomocí svého Kekkei Genkai okamžitě uschnu, nasadím si triko a posadím se na břeh. 
Návrat nahoru Goto down
Shijin

Shijin


Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 03. 11. 14

Údolí konce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce I_icon_minitimeTue Nov 04, 2014 6:23 pm

Po dlouhé a celkem náročné cestě jsme konečně tady. Moje ochranka je rozmístěná kolem mě jako čtverec. Uvidím místo na jednom stromě tak aby nás nikdo nerušil při práci a zároveň aby nás nikdo neviděl. Všichni ztlumte svojí chakru na minimum. Což znamená na genina. Jelikož nás nikdo nevidí nemělo by jim vadit že je tu pár geninů. Poté jsem aktivovala svůj Byakugan abych lépe viděla. Sleduji pylně situaci.
Návrat nahoru Goto down
Yutaka
Admin
Yutaka


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 07. 07. 14

Údolí konce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce I_icon_minitimeTue Nov 04, 2014 6:36 pm

Uvidím příchozího, jak se přiloudá k jezeru a shází ze sebe oblečení. Potom mě překvapí tím, že si z vody vytvoří křídla a vzlétne. Sharinganem ho chvíli pozoruji v letu. Mimoděk ucítím pár větších chaker, co se hned zase ztlumí, takže mě to pro teď nechá klidným. Když příchozí rychle uschne a posadí se na břeh, vstanu a deaktivuju sharingan.
Návrat nahoru Goto down
Kangae

Kangae


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 04. 11. 14

Údolí konce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce I_icon_minitimeTue Nov 04, 2014 6:51 pm

Kangae Mizutsuchi

Díky své skvělé kontrole chakry ucítím, že je v okolí někdo s větší chakrou, více méně je mi to jedno, když se hodlá skrývat. Větší starosti mi dělal ten Uchiha, který mě pozoroval, vlastně jsem ani nevěděl, že je to Uchiha, prostě mi dělal starosti. Ale už jsem jednou řekl, že hodlám relaxovat, odložil jsem o kousek dál svojí katanu, ale pořád abych jí měl na dosah ruky. "Už brzy dostanu celý svět do stavu jaký sis přál bráško" Usměji se a poté si vzpomenu na příběh o Nagatovi, Yahikovi a Konan. No na vzpomínky teď moc nechci myslet, raději pozoruji z lehu oblohu a užívám si menšího klidu, než přijde ten zvrat.
Návrat nahoru Goto down
Yutaka
Admin
Yutaka


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 07. 07. 14

Údolí konce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce I_icon_minitimeTue Nov 04, 2014 6:54 pm

Krycím blíž k cizinci a pečlivě gunbai i hůl zakryju pláštěm a prohrábnu si bílé vlasy, abych zakryl drobné černé růžky. Dojdu ke břehu a jen tak stojím, pozorujíc hladinu.
Návrat nahoru Goto down
Kangae

Kangae


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 04. 11. 14

Údolí konce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce I_icon_minitimeTue Nov 04, 2014 6:58 pm

Kangae Mizutsuchi

Každým jeho krokem blíže a blíže ke mě ztrácím koncentraci. "Klid Kangae, beztak nic nepotřebuje" Uklidňuji se v duchu, ale jak mě svět naučil, neměl bych nikomu věřit, právě proto jsem již připraven použít své Kekkei Genkai. Nyní už je to všechno na něm, jestli se mě pokusí vyrušit, avšak já si pořád v klidu ležím a nic nedělám. Pomalu vydechuji a soustředím se na všechno okolo. 
Návrat nahoru Goto down
Yutaka
Admin
Yutaka


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 07. 07. 14

Údolí konce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce I_icon_minitimeTue Nov 04, 2014 7:02 pm

Díky aktivnímu Shukakukami cítím, že ho vyvádím z míry. Pousměju se. Je tu krásně, že? hlesnu směrem k cizinci.
Návrat nahoru Goto down
Kangae

Kangae


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 04. 11. 14

Údolí konce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce I_icon_minitimeTue Nov 04, 2014 7:09 pm

Kangae Mizutsuchi

Vážně na mě promluvil? Ptám se sám sebe. Nikdy jsem se s nikým moc nebavil, byl jsem raději sám, takže na jeho otázku jsem v mysli hledal odpověď, nakonec jsem před sebe natáhl ruku směrem k pohybujícím se mrakům. Je velice složité definovat pojem krásně, když je na světě válka a lidé se zabíjí navzájem. Je-li tohle pro tebe krásné, nemůžeš být člověk. Cítím z něj obrovskou chakru a tak se snažím zůstat v klidu. Nezáleží na prostředí ve kterém jsi, vím, že je to tu pěkné, ale je to součást světa, který pěkný není. Právě proto ani tohle místo pěkné nebude to té doby, dokud na světě nebude mír, nevím jestli to dokážeš pochopit či ne, neznám tě. Vlastně jsem o něm nic nevěděl, nezajímal mě a ani nebyl z Amegakure, což on o mě vědět mohl díky čelence, kterou jsem měl na sobě. Ještě něco? Nemám rád, když mě někdo ruší při odpočinku. 
Návrat nahoru Goto down
Yutaka
Admin
Yutaka


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 07. 07. 14

Údolí konce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce I_icon_minitimeTue Nov 04, 2014 7:17 pm

Uvolněně se zasměju Já říkám, že filozofie není nikdy dost... Jsi v tom dobrý... Ale neuznávám tvou teorii o ošklivosti světa jako celku... Musíš jen hledat ta krásná místa. Klidně mě za člověka nepovažuje, chceš-li, poslední dobou je mi to nějak jedno. Já stojím mimo ten váš konflikt. protáhnou se a uvolnim sevření své chakry, takže už není nijak mírněná a plně se rozvine.
Návrat nahoru Goto down
Kangae

Kangae


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 04. 11. 14

Údolí konce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce I_icon_minitimeTue Nov 04, 2014 7:21 pm

Kangae Mizutsuchi

"T-Ta chakra je obrovská, skoro by se mohla rovnat té mé, tedy pokud se již nerovná" Pomyslím si, když uvolní svojí chakru. Je mi jedno, jestli jsem dobrý filozof či ne, nezajímáš mě, takže jestli nic nepotřebuješ, tak se hodně rychle otoč a odejdi. Dnes jsem přišel odpočívat a jsem člověk, který si chrání svůj klid. Ruku kterou jsem měl nataženou k nebi skloním dolů a opět vydechnu. Já svojí chakru nějak neskrývám, ale protože jí umím kontrolovat, nepřijde nikomu tak velká jak opravdu je, pouze kdyby došlo na boj, ukáže jak silná je. Takže půjdeš už?
Návrat nahoru Goto down
Yutaka
Admin
Yutaka


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 07. 07. 14

Údolí konce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce I_icon_minitimeTue Nov 04, 2014 7:27 pm

Odfrknu si Já tě možná nezajímám, ale ty jsi vcelku zajímavý pro mě. sednu si vedle něj a podivam se mu do tváře. Nechtíc pohořím vlasy, čímž nevědomky odhalím černé rohy.
Návrat nahoru Goto down
Shijin

Shijin


Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 03. 11. 14

Údolí konce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce I_icon_minitimeTue Nov 04, 2014 7:49 pm

Po chvíli je mi celkem jasné že mojí pravou sílu odhalili. Nestihla jsem ztlumit Chakru dost rychle a proto mojí Chakru opět obnovím na normální co mám. Když ucítím Chakru Ninji který si právě sedl vedle toho co nejspíše odpočíval docela jsem se udivila, byla opravdu velká. Ale nijak jsem se nezalekla. Poté se otočím na svou ochranku. Chci aby vaše Chakra byla pořád ztlumená. Rozmístěte se každý po jednom na místa kde vás nikdo nenajde kdyby šlo opravdu do tuhého přiběhněte okamžitě za mnou !. "Hai" Poté seskočím dolů se stromu a jdu pomalu směrem k jezeru. Jdu ovšem poměrně daleko od nich ale přehlédl by mě opravdu jen slepí. Poté se obrátím a jdu si sednout ke stromu, přitom se na ně nenápadně dívám a kontroluji neustále jejich tok Chakry.
Návrat nahoru Goto down
Yutaka
Admin
Yutaka


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 07. 07. 14

Údolí konce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce I_icon_minitimeTue Nov 04, 2014 7:56 pm

Ucítím za sebou přítomnost stejné chakry jako tam v lese. Stoupnu si a otočím se. Rohy se mi zalesknou ve slunečním světle. Byakugan.., tak to vypadá, že se sešly všechny vysoké doujutsu. pousměju se.
Návrat nahoru Goto down
Kangae

Kangae


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 04. 11. 14

Údolí konce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce I_icon_minitimeTue Nov 04, 2014 8:02 pm

Kangae Mizutsuchi 

Pořád nechápu co po mě chce, když uvidím rohy, zjistím, že je něčím výjmečný, ale ještě více mě štve ten nebo ta Hyuuga v lese. Nejsme tu sami a to se mi nelíbí, říkal jsem ti, že s tebou nechci nic společného, tak se dej ihned na odchod, než budu muset vstát. 
Návrat nahoru Goto down
Yutaka
Admin
Yutaka


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 07. 07. 14

Údolí konce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce I_icon_minitimeTue Nov 04, 2014 8:06 pm

Uchehctnu se V tom případě se zvedej... Poodhrnu si pro jistotu plášť a odhalím hranu gunbaie.
Návrat nahoru Goto down
Kangae

Kangae


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 04. 11. 14

Údolí konce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce I_icon_minitimeTue Nov 04, 2014 8:22 pm

Kangae Mizutsuchi

Asi to nešlo jinak, když si odkryl kousek pláště zahlédl jsem tam něco, co se podobalo zbrani, vypadalo to mocně, takže jsem mu ihned tuto zbraň začal hlídat. Za tebou se pomalu objevila voda, ale tu jsi prozatím nemohl vydět, já jsem pomalu vstával a do ruky si vzal svojí katanu. Varoval jsem tě. Voda, která je za tebou se změní v něco jako lanko a to se ti obmotá kolem krku, ze země vyjedou řetězy z vody a obmotají ti nohy a ruce, aby ses nemohl pohybovat. 
Návrat nahoru Goto down
Yutaka
Admin
Yutaka


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 07. 07. 14

Údolí konce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce I_icon_minitimeTue Nov 04, 2014 8:26 pm

Ucítím chakru za sebou, jak se vida vzedme, tak v rychlosti aktivuju sharingan, svižně odepnu gunbai a naplním ji chakrou. Otočím se a mávnu jí proti vodě. Poryv větru ji rozruší a odrazí. Pak se podívam na Kangaeho. Právě jsi udělal chybu... řeknu chladně a moje chakra zaplane. Oči se mi změní v EMS.
Návrat nahoru Goto down
Kangae

Kangae


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 04. 11. 14

Údolí konce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce I_icon_minitimeTue Nov 04, 2014 8:36 pm

Kangae Mizutsuchi

Sice jsi odrazil vodu za sebou, ale řetězy z tvých noh pomalu dostali vodu do tvého těla, mohl jsi cítit, jak ti voda pomalu koluje v krvi, abych byl přesnější, moc vody v krevním oběhu tě může otrávit a zabít, nyní si tam vody měl docela dost a já ti tam tvořil víc a víc, navíc jsem ti zaplavoval všechny důležité životní orgány. Nechtěl jsem však podcenit tvé Doujutsu, takže jsem měl připravený Mugen: Kai. Zatím co ses nemohl hýbat jsem rychle složil pečetě a požil Magen: Narakumi no jutsu. V tomhle Genjutsu se ti zjevilo to z čeho máš největší strach. No, strach, spíše tvé staré vzpomínky, nemuselo ti dojít, že je to Genjutsu, protože v tomhle Genjutsu ti v podvědomí mohlo dojít, že máš v těle otrávenou krev a že možná přestáváš myslet. Teď je otázka, jestli zůstaneš v Genjutsu nebo uděláš něco sám se sebou.
Návrat nahoru Goto down
Yutaka
Admin
Yutaka


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 07. 07. 14

Údolí konce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce I_icon_minitimeTue Nov 04, 2014 8:46 pm

Ucítím jak se mi voda vpije do nohou. Rozhodl jsem se uchýlit k radikálnímu řešení. Enton! voda vzplane černým plamenem. Zavřu oči a pod víčky aktivují Rinnegan, takže není vidět. Gakido vysaju chakru ve vodě ze svého těla, takže už ji nemůžeš množit a ovládat, zároveň díky Entonu zdroj vody vyhořel. Ucítím tlak na svou chakru. Došlo mi, že je to genjutsu, tak použijí Shukakukami, abych navrátil chakru do původního toku dřív, než začne působit. Za pomoci Rinneganu vytlačím z těla přebytečnou vodu a pak ho deaktivuje zpět na Mangekyo sharingan. Zpod víčka se mi bývalý kapka krve. Otevřu pravé oko přímo na tebe. Amaterasu!
Návrat nahoru Goto down
Kangae

Kangae


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 04. 11. 14

Údolí konce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce I_icon_minitimeTue Nov 04, 2014 8:55 pm

// Dostal si z těla mou chakru to okey, ale tu vodu ne ^^ takhle to nefunguje ^^ Chrání tě to proti Ninjutsu, ale samotna voda není jutsu, takže máš otravenou krev a selhavaji ti organy ^^ :3
Návrat nahoru Goto down
Yutaka
Admin
Yutaka


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 07. 07. 14

Údolí konce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce I_icon_minitimeTue Nov 04, 2014 9:04 pm

//neřekl jsem, že jsem dvakrát použil gakido, v druhém případě jsem napsal, že jsem použil Rinnegan, respektive tendo, pokud ti to nedošlo
Návrat nahoru Goto down
Shijin

Shijin


Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 03. 11. 14

Údolí konce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce I_icon_minitimeTue Nov 04, 2014 9:28 pm

Po chvíli sledovaní těch dvou vidím že jde celkem do tuhého, proto raději vstanu a opřu se o strom, tak abych na ně skvěle viděla. Poté se kouknu do lesů jelikož jsem tam slyšela něco šustnout, ovšem byla to moje ochranka kterou jsem viděla díky Byakuganu výborně přesně jsem viděla kde jsou ale rychle jsem svou hlavu odvrátila pryč aby těm dvou Ninjům nebylo podezřelé. Neustále se na ně dívám a po chvíli uvidím jak do jednoho Ninji začne něco jakoby téct voda. Za chvíli měl v těle více vody jak krve tím pádem by měl zanedlouho zemřít. Teoreticky to neměl jednoduché něměl se z toho v podstatě nijak dostat. Také jsem si všimla že Ninja kterému se zjevně nic neděje má velmi zvláštní koloběh Chakry. J-Jakoby dokázal ovládat vodu pouhou myšlenkou. Nepoužil žádnou techniku kromě tam té ale to nebylo ono.. Je to velmi zvláštní Shinobi Amegakure má opravdu skvělého Ninju.. Pomyslím si. Také si nemohu nevšimnout Sharinganu a Rinneganu který aktivoval protivník který je teď nejspíše na hraně života. Nijak mě to neznepokojuje a proto stojím v klidu a pozoruji situaci.
Návrat nahoru Goto down
Yutaka
Admin
Yutaka


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 07. 07. 14

Údolí konce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce I_icon_minitimeTue Nov 04, 2014 10:14 pm

// poznámka : o Rinneganu nevíš, jelikož jsem ho aktivoval skrytě, ukázal jsem pouze mangekyo sharingan.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Údolí konce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Údolí konce
Návrat nahoru 
Strana 1 z 7Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Ninja no tatakai :: Svět-
Přejdi na: