Ninja no tatakai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Textové RPG na motiv Naruta .Jestli si chcete zahrát pojďte k nám
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Údolí konce

Goto down 
+3
Masanii
Shijin
Jakurito
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Masanii

Masanii


Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 05. 11. 14

Údolí konce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Nov 06, 2014 8:08 pm

Masanii


"Proč sakra ukazuje směr, odkud jsem přišel? Asi fakt bude vyšinutý..."
Pomyslím si a zakroutím nad ním hlavou, kéžby v našem Světě bylo více léčeben, hned bych se cítil bezpečněji... pokud by mě do nějaké léčebny za moji vražedné sklony taky nezavřeli.
Budu zabíjet vše, co se mi dostane pod ruku, toho se neboj.
Řeknu, když v tom na mě promluví ten druhý. Nijak mě to, co říká nevyvede z míry, naopak. Usmál jsem se na něj a seskákal jsem ze sochy za nimi, přesně na dva metry od nich jsem se zastavil, s katanou pořád na rameni a jen jsem se usmíval. Vánek stále vál a vál, jak krásně vál, moc krásně vál. Nebyl horký, ani studený, byl takřa příjemný. Tak příjemný, až jsem se z toho málem zhroutil pod náporem té rozkoše, jakou mi větřík dával.
Stačí ti to tak, nebo máš nějaké sklony na chlapce i sahat?
Řekl jsem popichovačně. Měl jsem to zkrátka ve zvyku a byl to jeden z důvodů, proč mě moc lidí nemělo rádo.
Návrat nahoru Goto down
Yutaka
Admin
Yutaka


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 07. 07. 14

Údolí konce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Nov 06, 2014 8:13 pm

Připomene mi to Ningendō a uchehctnu se. Radši si nech zajít chuť... provokativně na něj mrknu a ještě víc si srazim chakru.
Návrat nahoru Goto down
Hikashi
Kage
Hikashi


Poèet pøíspìvkù : 76
Join date : 07. 07. 14

Údolí konce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Nov 06, 2014 8:18 pm

*Máš velmi pěknou zbraň* Aktivuji svůj EMS a podívám se na cizince *Měl by jsi jí ale zahodit* Tím mu pomocí EMS přikáži zahodit katanu dolů do vodopádu a nechat jí tam (necháš jí tam 3 posty)
Návrat nahoru Goto down
https://ninjanotatakai.forumczech.com
Masanii

Masanii


Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 05. 11. 14

Údolí konce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Nov 06, 2014 8:40 pm

Akuma Saito


Chvíli to skutečně vypadalo, že zbraň upustím. Problém byl, že opravdu jen chvíli, protože Hikashi nepočítal s jednou důležitou věcí, moje zbraň dokázala ovládat vzduch a tím dávala tuto schopnost i mě. Ačkoliv jsem natáhl ruku, abych zbraň pustil, tlak vzduchu kolem mě byl jiný, než tlak vzduchu kolem nich. Nebylo to moc patrné, ale od té doby, co jsem vytasil meč, jsem měl na sobě vzdušný poryv, jež mohl tlak vzduchu na mém těle korigovat, jeho smysl však byl trochu jiný, více obranný proti zbraním...
na jílci se vytvořilo vakuum, které doslova "přilepilo" meč na mé ruce, takže to vypadalo opravdu legračně, když jsem s nataženou dlaní měl meč pořád v ruce.
Máš velmi pěkné oči, měl bych ti je vydloubnout.
Řeknu s úšklebkem a odskočím pár metrů dozadu. Díky vzdušné zbroji zvýším i tlak na prstech, takže mu ruku opět v pěst. Tato zbraň bylo mé jediné pojítko k mé moci a co víc...  jediná možnost, jak prorazit zbroj Amekageho, další důvod, proč ji nenechat v rukou nepřátel. 
"Dobrá, takže se mu tedy nesmím dívat do očí, fajn, to není problém, stejně je škaredej." 
Řeknu si a začnu se dívat do země, lépe řečeno pouze na jejich nohy, to je totiž vše, co v souboji potřebuji vidět.
"Shunpo" Ozvalo se mi v hlavě a vítr kolem mě se zvedl, stál jsem totiž za Hikashim a zbraní jsem mu mířil na rameno.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Benjiro

Uchiha Benjiro


Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 05. 11. 14

Údolí konce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Nov 06, 2014 8:43 pm

Pomalu dojdu až sem. Neustále mám aktivovaný Sharingan a Kamui. Mé oči pod maskou nejsou vidět a proto by nikdo neměl poznat že vlastním Sharingan. Uvidím tu pár Ninjů kteří mezi sebou nejspíše bojují a proto jen stojím u jednoho ze stromů a trpělivě čekám až si mě někdo všimne. Také si všimnu dvou Ninjů kteří vlastní Sharingan, proto se radši nikomu nedívám do očí neboli hlavu.
Návrat nahoru Goto down
Yutaka
Admin
Yutaka


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 07. 07. 14

Údolí konce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Nov 06, 2014 8:45 pm

Aktivují sharingan a gunbaií odrazím jeho katanu velkou silou nahoru, kdyby mu nevyletěla z ruky, asi by ji to utrhlo.

// mám skrytý Rinnegan, ví i něm jen uživatel Byakuganu, nebo pokud ho úkazu, nevíš o něm
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Benjiro

Uchiha Benjiro


Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 05. 11. 14

Údolí konce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Nov 06, 2014 8:50 pm

//Dobře tak jen Sharinganu Very Happy Sorry ale nějak se mi nechce načíst stránka abych to upravil :/ Upravím to jindy teď to berte tak že jsem řekl jen Sharinganu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Yutaka
Admin
Yutaka


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 07. 07. 14

Údolí konce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Nov 06, 2014 8:53 pm

// opraveno Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Benjiro

Uchiha Benjiro


Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 05. 11. 14

Údolí konce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Nov 06, 2014 8:54 pm

// Arigatoo Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Masanii

Masanii


Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 05. 11. 14

Údolí konce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Nov 06, 2014 9:08 pm

Masanii


Bylo opravdu nemilé, že jsem se netrefil svojí ranou přesně, jak jsem chtěl. Do rány zasáhl, bohužel Gunbai, který mi zabránil plnému nárazu a setnutí Hikashiho paže. Osudnou chybou se to však stalo i pro samotný Gunbai. Jelikož byl Gunbai ze dřeva, můj legendární vzdušný meč s ním neměl problém. V místě zásahu, kde se můj meč střetl s Gunbaií se totiž rozpadl na dvě části, legendární zbraň, jež projde každým materiálem nezastavíš dřevem.  Svůj účel však z části splnila i Gunbai, protože jsem kvůli ní vskutku musel odletět, avšak spíš jsem to udělal schválně, chtěl jsem koupit nějaký ten čas pro znovuobnovení mých schopností. Nezvedal jsem zrak, stále jsem hleděl na nohy, avšak postavil jsem se. Když jsem odskočil, dopadl jsem jedním kolenem k zemi.
Tvoje chakra odpovídá tvé inteligenci, kozo...
Podotkl jsem, šlo o ty rohy, jež měl, proto koza. Tenhle souboj nemohl trvat dlouho. Opravit se sice Gunbai dal, ale jen těžko bez nářadí, zručnosti a času na opravu.


//Kdybys mi nevěřil to s tím Gunbaiem nevěřil, tady to máš, doopravdy je ze dřeva.  (je to v prvním odstavci.)
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Benjiro

Uchiha Benjiro


Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 05. 11. 14

Údolí konce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Nov 06, 2014 9:18 pm

Poté co jsem jen nečinně sledoval zápas těch tří všiml jsem si síly kterou měl ten Ninja jen v pouhém meči. Nestačil jsem se divit, poté co jen tak rozsekl Gunbai na dvě poloviny. Nechtěl jsem se jim do toho plést a proto jsem pořád jen nečinně stál na místě a nic nedělal.
Návrat nahoru Goto down
Yutaka
Admin
Yutaka


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 07. 07. 14

Údolí konce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Nov 08, 2014 3:20 pm

Odfrknu si a rychle vypnul sharingan, takže sis ho ani nemohl všimnout. Pochopil jsem narážku na mé rohy, ale zároveň mě pobavila ta věc s chakrou a inteligencí. Máš pravdu... mám stejně velkou inteligenci jako chakru. řeknu posměšně a povolím sevření Shukakukami. Moje chakra se rozvine na polovnu velikosti, ale i tak už je impozantní. Podívám se na rozseknutý gunbai s malinkou špetičkou lítosti. Jaká škoda... Pak po ní přejedu prstem. Mokuton no jutsu! Gunbai sama doroste a opraví se.
Návrat nahoru Goto down
Masanii

Masanii


Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 05. 11. 14

Údolí konce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Nov 08, 2014 3:59 pm

Masanii


Povedlo se, jak jsem čekal,byl snob. Když někomu namyšlenému něco uděláte, věřte, že se pokusí přít s něčím lepším, což se stalo. Bylo mi jasné, že člověk,jež má Gunbai, nemůže mít chakru Genina také mě dojalo, jak opravil svůj Gunbai, opravdu pěkné, dnes ho bude opravovat asi víckrát. 
"Takže jeden Uchiha, jež nějak paralyzovaně stojí, potom cosi s Gunbaiem a Mokutonem. To vypadá dneska na nudný den..." Pomyslím si a přiložil svoji katanu ke svému boku. Najednou prudce trhnu a katana švihne o 180 stupňů na druhou stranu od mého boku.
"Hirudora"
Po trajektorii švihu se vytvoří vzdušný břit, letící proti Yutakovi, rozšiřuje se však v letu, takže Hikashiho to může zasáhnout taktéž. Schválně, jak si s tím poradí...
Návrat nahoru Goto down
Hikashi
Kage
Hikashi


Poèet pøíspìvkù : 76
Join date : 07. 07. 14

Údolí konce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Nov 08, 2014 5:58 pm

"Bože už mě to nebaví" řeknu si a objevím se mimodosah břitu a pak zase zpátky na své místo . Zaměřím Masaniiho chakru Ach jo
Návrat nahoru Goto down
https://ninjanotatakai.forumczech.com
Yutaka
Admin
Yutaka


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 07. 07. 14

Údolí konce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Nov 08, 2014 6:00 pm

Vložím do Gunbaie svou chakru . Pak udělám pár pečetí. Fuuton: Reppushou! Prudce mávnu Gunbaií přesně ve stejném směru, jako je vzdušný břit, ale je mnohem silnější a masivnější. Když se obě vlny setkají, vyruší se navzájem. Pak udělám kage bunshun, který se postaví vedle mě. Nenápadně vytvořím ještě jednoho o kus dál za nepřítelem, který si okamžitě ztlumí chakru na minimum.
Návrat nahoru Goto down
Kangae

Kangae


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 04. 11. 14

Údolí konce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Nov 08, 2014 6:30 pm

Kangae Mizutsuchi

Pomalým krokem se vydávám opět do údolí, tolik vzpomínek, řeknu si ve své hlavě a po chvíli ucítím chakru Masaniiho a toho muže se kterým sem bojoval. Měl jsem v sobě jeho DNA, nešlo ho necítit, jeho skrývání chakry nefungovalo. "Masanii bude mít asi problémy, cítím tam ještě více chakry" Řeknu si a z ničeho nic začne pršet. Nejen kolem mě, ale i u vás. Pomocí kapek vody se problesknu přímo za Yukatu a z ruky mi vyjede ledové ostří, které se ti pokusím zabodnout do zad. Vzhledem k tomu, že je to ze zadu a nečekáš to, je šance na úspěch 100%. 
Návrat nahoru Goto down
Yutaka
Admin
Yutaka


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 07. 07. 14

Údolí konce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Nov 08, 2014 6:32 pm

Kangae naštěstí pro mě probleskne přímo ke klonovi opodál za Masaniim a probodl ho, takže klon zmizel a já o něm vím.
Návrat nahoru Goto down
Kangae

Kangae


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 04. 11. 14

Údolí konce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Nov 08, 2014 6:33 pm

//Ještě vím, kam problesknu ;D Navíc tvůj klon má menší chakru Wink
Návrat nahoru Goto down
Yutaka
Admin
Yutaka


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 07. 07. 14

Údolí konce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Nov 08, 2014 6:34 pm

// Mám ještě jednoho klona vedle sebe se stejnou chakrou, tak drž pysk Wink :*
Návrat nahoru Goto down
Kangae

Kangae


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 04. 11. 14

Údolí konce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Nov 08, 2014 6:35 pm

//Kage Bunshin má desetinu tvé chakry Smile)
Návrat nahoru Goto down
Yutaka
Admin
Yutaka


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 07. 07. 14

Údolí konce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Nov 08, 2014 6:36 pm

// Pokud vím, tak se při dělení Kage bunshina chakra půlí
Návrat nahoru Goto down
Kangae

Kangae


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 04. 11. 14

Údolí konce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Nov 08, 2014 6:36 pm

//Prostě tvůj Kage Bunshin nikdy nebude mít stejnou chakru jak ty ^^ Vždy bude menší ^^
Návrat nahoru Goto down
Yutaka
Admin
Yutaka


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 07. 07. 14

Údolí konce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Nov 08, 2014 6:38 pm

// jak myslíš no.
Návrat nahoru Goto down
Kangae

Kangae


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 04. 11. 14

Údolí konce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Nov 08, 2014 6:41 pm

//No ty seš propíchlej ledovou čepelí, to bych řešil víc :DD
Návrat nahoru Goto down
Hikashi
Kage
Hikashi


Poèet pøíspìvkù : 76
Join date : 07. 07. 14

Údolí konce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Nov 08, 2014 6:42 pm

// ještě jsem nepostoval tak se klidni ju ? Smile
Návrat nahoru Goto down
https://ninjanotatakai.forumczech.com
Sponsored content





Údolí konce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Údolí konce
Návrat nahoru 
Strana 3 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Ninja no tatakai :: Svět-
Přejdi na: