Ninja no tatakai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Textové RPG na motiv Naruta .Jestli si chcete zahrát pojďte k nám
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Údolí konce

Goto down 
+3
Masanii
Shijin
Jakurito
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Shijin

Shijin


Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 03. 11. 14

Údolí konce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Nov 05, 2014 8:54 am

// Mám Byakugan zjistila bych to aji kdyby si ten Rinnegan neaktivoval Wink
Návrat nahoru Goto down
Kangae

Kangae


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 04. 11. 14

Údolí konce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Nov 05, 2014 1:31 pm

//Ňom, vod v tobě ovládat už nemůžu, ale pořád jí v sobě máš dost na to, aby ti selhávali orgány, protože žádnou techniku, která ti z těla dostane vodu nemáš ^^ Amaterasem si možná vypálil zdroj té vody, ale zdroj je víceméně v celém tvém těle, takže ses asi zabil, Tendo ovládá gravitaci, vodu z těla by ti to dostalo tehdy, kdyby jsi jí pomocí gravitace začal odčerpávat, ale to by tě asi taky zabilo, když je ta voda propojená s tvou krví, nezbývá ti nic jiného, než se vzdát, či použít něco, o čem nevím ^^
Návrat nahoru Goto down
Yutaka
Admin
Yutaka


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 07. 07. 14

Údolí konce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Nov 05, 2014 2:12 pm

// fajn Kangae, a to Amaterasu bylo na tebe Wink Shijin, sorry, uznáván, moje chyba Very Happy Very Happy

Cítím se malátný tak dokud to ještě svedu, znovu aktivují Rinnegan, teď už bez skrývání. Složim pečeť. Ze země vyjede Král Pekla, uchopí mě svými jazyky a vtáhne do tlamy. Tam mě vyléčí a já vyjdu ven zase v pořádku se zářícím Rinneganem. Pak král zajede zpět do země.
Návrat nahoru Goto down
Kangae

Kangae


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 04. 11. 14

Údolí konce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Nov 05, 2014 2:25 pm

//Takhle to taky nefunguje, proces léčení trvá nějakou chvíli, ale budiž. Za chvíli budeš dost kapat na chakru. ^^ 

Kangae Miztusuchi

Byl jsem podceněn? Možná ano, možná ne. Zajisté jsem mu dal zabrat a nakonec zmizel v nějaké jeho soše či co to bylo. I hned jsem všude v okruhu jednoho kilometru vytvořil vodu. Měl jsem hodně chakry, takže jsem se nedostal na kritický bod, ale teď jsem měl výhodu. Než vylezl z krále pekla, byl jsem již na jiném místě, no na jiném, spíše asi tak deset metrů za tebou, takže když jsi vylezl, neviděl jsi mě a opět stál v mé vodě. Nechtěl jsem se znovu opakovat a proto ti má voda obmotala tentokrát celé tělo, sice se ti opět dostala do těla, ale rozhodně tě neotrávila, jako předtím, co plánuji? To nezjistíš. 
Návrat nahoru Goto down
Yutaka
Admin
Yutaka


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 07. 07. 14

Údolí konce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Nov 05, 2014 2:33 pm

Když mě obmotá voda odfrknu si. Sice to pak chvíli nebudu moct použít, ale snad se bez toho obejdu... Shinra tensei! voda se ode mne oddálí a já pak výšku plnou tlakovou vlnu. Odmrští to všechnu vodu a zohýbá stromy kolem. Shukakukami začnu zvýšeně obnovovat chakru.

/tendō neaktivní na 5 postů
Návrat nahoru Goto down
Kangae

Kangae


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 04. 11. 14

Údolí konce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Nov 05, 2014 3:09 pm

Kangae Mizutsuchi

Shinra Tensei? Znal jsem tu techniku, původem byla Nagatova neboli mého vzoru. Nagato byl někdo, koho jsem obdivoval a právě proto, jsem nemohl sejít z jeho cesty míru, právě proto jsem znal i slabinu této techniky. Vlna se mě pokusila odhodit, nacož jsem za sebou rychle vytvořil něco jako pevnou zeď z vody, která mě zastavila před úplným odhozením, neznal jsem všechny tvé stránky, ale musel jsem začít konat a to hodně rychle. Nejprve jsem v oblasti tvých plic vytvořil z vody něco jako nůž, kterému jsem zmrazil špičku a ze zadu bodl do tvých plic. Tohle byl teprve začátek mého útoku, hned na to ti voda obmotala nohy a následně se také zmrazila. Před tebou jsem vytvořil oštěp z vody a poslal ho přímo na tvůj krk, ale ten se asi ani ne půl metru před tebou rozletěl na deset vodních shurikenů, takhle voda byla docela dost pevná, takže by tě v pohodě propíchnula. Následně led na tvých nohách byl přetvořen ve špice a ty se ti zabodli hluboko do noh. 
Návrat nahoru Goto down
Yutaka
Admin
Yutaka


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 07. 07. 14

Údolí konce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Nov 05, 2014 3:22 pm

Ucitím v plicích vodu, proto rychle zapečetím kawarimi, jakmile útok dopadne, zmizím v oblaku kouře a na zem dopadne zdevastované poleno. Já mezitím pár metrů za tebou pečetím dál. Přitom mi z ramenou vyjedou další dvě ruce.
Návrat nahoru Goto down
Kangae

Kangae


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 04. 11. 14

Údolí konce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Nov 05, 2014 3:43 pm

Kangae Mizutsuchi

"Více rukou, více krve v něm" Usměji se a podvědomě dělám něco o čem zatím nevíš. Vzhledem k tomu, že už znám tvojí chakru a dokáži používat Kinjutsu mého klanu, tak si katanou lehce naříznu ruku, krev si oblíznu a rána na ruce se mi ihned zahojí, díky ovládání krve mám rychlejší srážení. Z tvého nosu pomalu začne kapat krev. Normálně bys měl mít něco kolem 6-8 litrů krve. Při větší ztrátě krve by jsi mohl zemřít, či se ti začít dělat hodně špatně, ale to lehké krvácení z nosu by ti mohlo přijít jako důsledek plýtvání chakry, protože je tohle má skrytá schopnost, nic o ní nevíš. Pár kapek vzduchem doletí až ke mě, kde je pečlivě uchovám do ampulky, kterou si ihned schovám. Ampulky jsou součást mého lékařského vybavení a slouží k uchování něčí krve. Tedy DNA. Nyní tvé DNA už mám, je na čase tento souboj ukončit. Krev z tvého nosu začne téct trochu silněji, poté se z krve stanou něco jako provazy a začnou tě obmotávat. Zatím je to maximálně čtvrt litru krve, ale pokud to takhle půjde dál, vykrvácíš. Bohužel pro tebe to není Ninjutsu, ale Kinjutsu. Je konec, vzdej to teď nebo tě na místě zabiji. Usměji se a poté se zadívám na oblohu, následně vydechnu, ale přes to nepodceňuji Doujutsu. Pomocí první fáze ti začnu proslzovat oči slanou vodou, automaticky se ti začnou oči zavírat a štípat tě. Následně zandám svojí katanu a jednou rukou prudce trhnu k sobě. Ucítíš, jako by se tvá pravá ruka  celá pohnula a najednou jí přestaneš cítit úplně. Odkrvil jsem ti jí, takže máš k dispozici pouze jednu ruku. Tedy pokud si nedokážeš vrátit krev.
Návrat nahoru Goto down
Yutaka
Admin
Yutaka


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 07. 07. 14

Údolí konce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Nov 05, 2014 4:08 pm

Než mě krev spoutá, znovu srazím ruce. Ze země vyjede Král pekla a uchopí mě jazyky. Díky Rinneganu jsem viděl své kapky krve z nosu jak k němu letí. Aktivní rukou ještě sáhnu dozadu. Od hole se oddělí malá jehla z ovládacího kovu, která je ve vzduchu tak tenká, že ji takřka nelze vidět ani cítit. Směrovaně mou chakrou ti vlétne necitlivým loktem do ruky a díky tvému ovládaní krve se ti rána ihned bezbolestně zacelí. Jehla se ti rozprostřen po ruce a tvým krevním oběhem se ti ovládací kov nezištně rozšíří po těle. Alespoň tě teď můžu sledovat, i když ta troška nestačí na ovládnutí ani ublížení, budu o tobě vědět. Má DNA je ti k ničemu. Takový náboj genů by ti porušil buněčnou strukturu a během pár dní bys zemřel! Nejsi tak odolný jako já! zařvu ještě a pak mě Král pekla spolkne a zajede i se mnou do země.
Návrat nahoru Goto down
Kangae

Kangae


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 04. 11. 14

Údolí konce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Nov 05, 2014 4:23 pm

Kangae Mizutsuchi

Chytrý tah, ten se musí uznat, ale tvá jehla byla příliš tenká na to, aby prošla mou kůží, hned na začátku jsem se obalil lehce vodou, nejde to poznat, ale tato voda je dost pevná, takže taková malá jehlička jí neprojde. Tvé kecy o tom, že na mě nebude působit tvé DNA, je mi docela jedno, dokážu ho rozpracovat a získat jen část tvých Kekkei Genkai, rozhodně bych nezval všechny, ale pouze jedno. Co se týče tedy boje, proudy obalující mé tělo jsou pro tebe nyní viditelné, když už jsi mě zasáhl, tudíž jsou nyní nepoužitelné a už je nemusím používat. Po chvíli si zmizel do opět do země. Zem či půda je částečně složená z vody, takže do ní lehce proniknu.  V jedno kilometrovém okruhu vytvořím do země vodní bombu. Abych byl přesnější, natlakuji příliš mnoho vody v zemi na jedno místo a to vybouchne, na což to udělá díru v zemi. Svojí chakru tlačím proti té své a na konec vyskočím do vzduchu. Bum, vyhrál jsem. Ze země vytryskne natlakovaná voda a v celém kilometru to udělá obrovské díry do země. 


Naposledy upravil Kangae dne Wed Nov 05, 2014 4:31 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Yutaka
Admin
Yutaka


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 07. 07. 14

Údolí konce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Nov 05, 2014 4:28 pm

// Král pekla je cesta Rinneganu, když zajede do země, přesouvá se do jiné dimenze. Jehla je z ovládacího kovu, tenká ale přesto dost pevná aby pronikla, takže smůla.
Návrat nahoru Goto down
Kangae

Kangae


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 04. 11. 14

Údolí konce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Nov 05, 2014 4:30 pm

//To první beru, to druhé nope ^^ Byla by to chakra proti chakře ^^ a vzhledem k tou, že máme chakru na 6tce, tak by se vyrušili obě techniky ^^ A pokud jsi do toho nedal chakru, tak to jednoduše neprojde, můžu měnit hustotu vody, takže to nemusí projít ^^ POST editnut ^^
Návrat nahoru Goto down
Yutaka
Admin
Yutaka


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 07. 07. 14

Údolí konce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Nov 05, 2014 4:35 pm

// fajn, jak chceš...
Návrat nahoru Goto down
Kangae

Kangae


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 04. 11. 14

Údolí konce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Nov 05, 2014 4:36 pm

// Je to fyzika myslím, že osmé třídy :DD
Návrat nahoru Goto down
Yutaka
Admin
Yutaka


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 07. 07. 14

Údolí konce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Nov 05, 2014 4:45 pm

Mezitím o kus dál v lese Král pekla vyjede ze země a já vyjdu. Okamžitě deaktivuju všechna doujutsu a Shukakukami sltumím chakru na genina, ale napřestávám ji velmi rychle regenerovat. Vůl... utrousím sám pro sebe a pak uslyším velký výbuch. Asi si myslí, že mě právě dostal... uchehctnu se a otřu si krev z nosu. Měl bych být opatrnější... podívám se na krev na mé ruce. I kdyby se snažil izolovat byť jen jedno Kekkei genkai z mojí krve, buď by to nepřežil, přišel by o vzorek, nebo by mu zabralo alespoň pět let extrahovat můj houževnatý gen... utřu si ruku do trávy a zadumaně se začnu dívat na oblohu.
Návrat nahoru Goto down
Kangae

Kangae


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 04. 11. 14

Údolí konce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Nov 05, 2014 5:10 pm

Kangae Mizutsuchi

"Utekl" Řeknu si a zasměji se, pomalu dolétnu až na zem, kráter už asi nezaplním, ale zaplavím ho vodou, aby to nevypadalo tak hrozně, když už tu jedno jezero je. "Vypadá to, že si půjdu získal Sharingan. " Jednou rukou složím pečetě a vyndám ampulku s krví mého soupeře. Mizu Arashi. "Výborně, DNA zapečetěno, nyní ho prozkoumám a získám minimálně Sharingan" Tohle je nyní můj prioritní cíl, má chakra se zastavila na polovině a křídla zmizeli. Naštěstí jsem nemusel použít všechnu svojí sílu, vlastně toho mám ještě mnohem víc. Celou dobu jsem se jen usmíval a poté jsem se dal na odchod do Amegakure no Sato. 
//PŘESUN
Návrat nahoru Goto down
Shijin

Shijin


Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 03. 11. 14

Údolí konce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Nov 05, 2014 5:43 pm

Poté co uvidím že jeden z Ninjů odejde odejdu okamžitě do lesa. Zaznačím mojím ninjům že jsem v pohodě a aby šli okamžitě ke mě. "Tak co jste zjistila Hokage-Sama ?." Usměji se a poté slušně odpovím. Co jsem zjistila ?.. Zjistila jsem to co jsem chtěla. Ale jedna věc by mě zajímala.. Jak to že ten Ninja z Amegakure není Amekage. Vždyť v Amegakure žádný Kage není tak proč se toho neujmul ?. Zamyslím se Musím to nějak zjistit. Musím ho najít. Poté nařídím své ochrance aby se zase rozmístily kolem mě. Poté znovu odcházím do mé vesnice.
Návrat nahoru Goto down
Hikashi
Kage
Hikashi


Poèet pøíspìvkù : 76
Join date : 07. 07. 14

Údolí konce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Nov 05, 2014 9:27 pm

Objevím se v této oblasti ,protože jsem veděl kde mám svého parťáka hledat . Začnu se po oblasti rozhlížet a najít alespoń jednoho živáčka
Návrat nahoru Goto down
https://ninjanotatakai.forumczech.com
Yutaka
Admin
Yutaka


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 07. 07. 14

Údolí konce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Nov 05, 2014 9:43 pm

Ucítím Hikkovu chakru a nechám tu svou krátce zaplanout. Náušnice z ovládacího kovu by ho měla dovést až ke mě.
Návrat nahoru Goto down
Masanii

Masanii


Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 05. 11. 14

Údolí konce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Nov 06, 2014 4:55 pm

Masanii


Rovnou z Amegakure jsem zamířil do Země Ohně. Cesta utíkala rychle, k tomu všemu jsem navíc miloval cestování, takže jsem si vše naplno užíval. Cestou jsem se stavil na jídlo, někde jsem si zdříml, kam také spěchat, když jdu jen zabíjet, oni mi neutečou a jim také ne.
Dostal jsem se na toto místo, Údolí Konce. Bylo mi jasné, že se nacházím  zemi Ohně a bylo mi nade vše jasné, že ani Konohagakure nebude moc daleko, neboť zde byla socha Hashirami, jež byl prvním Hokagem.
"Smrdí to tu zbabělostí, mám pocit, že jsem na správné cestě. Ale jakým směrem teď přesně jít, to mi je stále záhadou."
Pomyslím si, když v tom si všimnu nějakého muže. Vypadal legračně, takže jsem se poměrně dosti smál, avšak potichu, spíše jsem se do široka usmíval.
Hej, smraďochu, kudy vede cesta do Konohy?
Řekl jsem Hikashimu, vytasil jsem si katanu a položil si jí na rameno.  Kolem se lehce nadzvedl vítr, ale to se v těchto údolních oblastech někdy stávalo. S úsměvem a pobaveným pohledem jsem se díval na Hikashiho z hlavy Madary a čekal jsem na jeho odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Hikashi
Kage
Hikashi


Poèet pøíspìvkù : 76
Join date : 07. 07. 14

Údolí konce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Nov 06, 2014 6:09 pm

Díky mé náušnici vím přesnou pozici mého přítele . *Cizinče ,zdravím tě* Udělám děsný grymas a postíženě mu zamávám .*Proč by jsi se chtěl dostat do Konohy ?* řeknu a své divadelní číslo ukončím tím že se postavím rovně a jen tak koukám na příchozího
Návrat nahoru Goto down
https://ninjanotatakai.forumczech.com
Yutaka
Admin
Yutaka


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 07. 07. 14

Údolí konce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Nov 06, 2014 7:09 pm

Vzdychnu, vstanu a jdu k Hikashimu.
Návrat nahoru Goto down
Masanii

Masanii


Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 05. 11. 14

Údolí konce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Nov 06, 2014 7:41 pm

Masanii


Podívám se na toho blázna, po němž jsem chtěl vědět, kde se Konoha nachází, inu nevypadal jako osoba, která by to měla v hlavě v pořádku dostatečně na to, aby to věděla, ale tak jelikož jsem byl slušně vychován, byl jsem nucen mu odpovědět.
Ale nic vážného, jen zabít Hokageho a všechny, co s ním drží, nic víc.
Řeknu s ironickým hlasem, ačkoliv to ironie nebyla, opravdu jsem šel vraždit. Všiml jsem si, že tu není sám, což by mohl být při souboji problém, ale snad mě nebudou chtít na prvním našem rande hned zabít. 
Návrat nahoru Goto down
Hikashi
Kage
Hikashi


Poèet pøíspìvkù : 76
Join date : 07. 07. 14

Údolí konce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Nov 06, 2014 7:52 pm

tak nějak přešlápnu na místě a všimnu si Yutaka který jde ke mě . *No tak to ti pak hned rozumím* Ukažů jiný směr než je Konoha .*A i civilisty budete posílat do kytek ?*
Návrat nahoru Goto down
https://ninjanotatakai.forumczech.com
Yutaka
Admin
Yutaka


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 07. 07. 14

Údolí konce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Nov 06, 2014 7:55 pm

Přijdu k Hikashimu a změřím si cizince pohledem. Když s někým mluvíš, je slušnost být nejvíc dva metry od něj. Zahalekám a ještě víc si utlumím chakru na úroveň genina.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Údolí konce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Údolí konce
Návrat nahoru 
Strana 2 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Ninja no tatakai :: Svět-
Přejdi na: