Ninja no tatakai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Textové RPG na motiv Naruta .Jestli si chcete zahrát pojďte k nám
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Údolí konce

Goto down 
+3
Masanii
Shijin
Jakurito
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Kangae

Kangae


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 04. 11. 14

Údolí konce - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 6 I_icon_minitimeSat Nov 08, 2014 10:35 pm

//A ty máš zředěnou krev a a chvíli umřeš ^^ Můžu ti to vytvořit, protože to neprojde tím Susanem dávám to přímo do něj ^^ nebo spíš přímo do tebe ^^ 

Kangae Mizutsuchi

Když na mě letí útoky, problesknu se na vodopád dvou hlav, který je trochu dál, následně vytvořím obrovské Tsunami a to pošlu na vás
Návrat nahoru Goto down
Hikashi
Kage
Hikashi


Poèet pøíspìvkù : 76
Join date : 07. 07. 14

Údolí konce - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 6 I_icon_minitimeSat Nov 08, 2014 10:37 pm

// taky jsem vystřelil šíp a tomu by jsi se nestihl vyhnout
Návrat nahoru Goto down
https://ninjanotatakai.forumczech.com
Kangae

Kangae


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 04. 11. 14

Údolí konce - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 6 I_icon_minitimeSat Nov 08, 2014 10:38 pm

//Stihl mé vodní problesknutí je rychlé jak Hiraishin Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Hikashi
Kage
Hikashi


Poèet pøíspìvkù : 76
Join date : 07. 07. 14

Údolí konce - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 6 I_icon_minitimeSat Nov 08, 2014 10:40 pm

// myslíš že se stihneš vyhnout šípu letícímu rychlostí 3600 Km/h když jsem byl od tebe vzdálenej 10 metrů
Návrat nahoru Goto down
https://ninjanotatakai.forumczech.com
Yutaka
Admin
Yutaka


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 07. 07. 14

Údolí konce - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 6 I_icon_minitimeSat Nov 08, 2014 10:42 pm

Díky zředěné krvi mé susanoo trošku vrávorá, tak ho zruším a dosednu na zem. Hikko! Víš co máš dělat! zařvu. mak pečetě pustím a vztáhnu všechny ruce k nebesům. TENGAI SHINSEI! ruce natáhnu ve směru Kangaeho. Slunce zastíní padající obrovský meteor cílený přímo na něj. Ze země za mnou vyjede Jigoku král a já mu vlezu do tlamy. Ta se zavře a on zajede zpět do země. Meteor už je skoro nad zemí.
Návrat nahoru Goto down
Hikashi
Kage
Hikashi


Poèet pøíspìvkù : 76
Join date : 07. 07. 14

Údolí konce - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 6 I_icon_minitimeSat Nov 08, 2014 10:44 pm

Během chvíle se objevím na místě kde se za chvíly objeví Yutaka . To vím pomocí náušnice
Návrat nahoru Goto down
https://ninjanotatakai.forumczech.com
Yutaka
Admin
Yutaka


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 07. 07. 14

Údolí konce - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 6 I_icon_minitimeSat Nov 08, 2014 10:45 pm

Ze země přímo vedle Hikashiho se objeví Jigo a já vylezu vyléčený. To jeho ředění krve už mě vážně štve! řeknu jen tak do prostoru a kochám se obřím padajícím šutrem.
Návrat nahoru Goto down
Kangae

Kangae


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 04. 11. 14

Údolí konce - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 6 I_icon_minitimeSat Nov 08, 2014 10:55 pm

Kangae Mizutsuchi


Když na mě letí obrovský meteorit, vytvořím obrovský štít z vody nad celým údolím. Ten meteor zastaví a pomalu vpustím do meteoru všechnu vodu. Ta meteor začne zevnitř trhat a pak pomocí velkého tlaku, se začne meteor rozpadat.
Návrat nahoru Goto down
Yutaka
Admin
Yutaka


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 07. 07. 14

Údolí konce - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 6 I_icon_minitimeSat Nov 08, 2014 10:58 pm

Uchechtnu se. Tímhle situaci jen oddálil... podívám se znovu vzhůru a tam letí k zemi další čtyři meteory. První jsi zvládnul, co uděláš s ostatními? zeptám se do větru.
Návrat nahoru Goto down
Hikashi
Kage
Hikashi


Poèet pøíspìvkù : 76
Join date : 07. 07. 14

Údolí konce - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 6 I_icon_minitimeSat Nov 08, 2014 11:00 pm

Sleduju ty Meteority jak padají na zem . a při tom si sednu a udělám že si nasazuju imaginární brýle a "drsňácky" sleduju situaci
Návrat nahoru Goto down
https://ninjanotatakai.forumczech.com
Kangae

Kangae


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 04. 11. 14

Údolí konce - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 6 I_icon_minitimeSat Nov 08, 2014 11:11 pm

Kangae Mizutsuchi

"5x Tengai Shinsei mu muselo sebrat hodně chakry" Pomyslím si a usměji se. Zbylé čtyři Tengaie obalím též vodou, ale všechny je zmrazím a led následně nechám rozprsknout. Tohle bylo též náročnější na chakru, ale pořád to bylo něco, co bych zváldnul. 
Návrat nahoru Goto down
Yutaka
Admin
Yutaka


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 07. 07. 14

Údolí konce - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 6 I_icon_minitimeSat Nov 08, 2014 11:12 pm

Začnu si zvýšeně obnovovat chakru Shukakukami. Zbytky pěti tengai shinsei pořád bombardují údolí. Tím že je nechal rozpadnout jen zvýšil škody. pousměju se a chakra se mi obnovuje.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Benjiro

Uchiha Benjiro


Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 05. 11. 14

Údolí konce - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 6 I_icon_minitimeMon Nov 10, 2014 7:19 pm

Neustále se nedívám do očí protivníkům. Nejspíše si mě zatím ještě nikdo nevšiml, a proto neustále čekám až si mě někdo všimne.
Návrat nahoru Goto down
Yutaka
Admin
Yutaka


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 07. 07. 14

Údolí konce - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 6 I_icon_minitimeMon Nov 10, 2014 7:22 pm

Ucítím jinou chakru. Poohlédnu se za sebe a uvidím postavu pod stromem. Další uchiha... chakru mám obnovenou, tak ji znovu zeslabím a jdu k němu.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Benjiro

Uchiha Benjiro


Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 05. 11. 14

Údolí konce - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 6 I_icon_minitimeMon Nov 10, 2014 7:24 pm

Když už si mě konečně někdo všimne pohlédnu na něj a čekám než příjde.
Návrat nahoru Goto down
Yutaka
Admin
Yutaka


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 07. 07. 14

Údolí konce - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 6 I_icon_minitimeMon Nov 10, 2014 7:27 pm

Dojdu k neznámému a přejezdu ho pohledem.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Benjiro

Uchiha Benjiro


Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 05. 11. 14

Údolí konce - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 6 I_icon_minitimeMon Nov 10, 2014 7:30 pm

Abych nevypadal úplně jak vandrák, tak jsem se postavil kousek od stromu aby mě strom neustále nepodepíral.
Návrat nahoru Goto down
Yutaka
Admin
Yutaka


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 07. 07. 14

Údolí konce - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 6 I_icon_minitimeMon Nov 10, 2014 7:37 pm

Pousměju se a hlesnu Ahoj pak si sednu na zem.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Benjiro

Uchiha Benjiro


Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 05. 11. 14

Údolí konce - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 6 I_icon_minitimeMon Nov 10, 2014 7:47 pm

Žádný pohled nedělám a aji kdybych nějaký udělal nešel by vidět jelikož mám masku. Zdravím.
Návrat nahoru Goto down
Yutaka
Admin
Yutaka


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 07. 07. 14

Údolí konce - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 6 I_icon_minitimeMon Nov 10, 2014 8:00 pm

Klidně vzhledu k nebi a pozoruji poslední úlomky tengai shinsei devastující Kangaeho a Masaniiho. Nesbévolně se uchechtnu.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Benjiro

Uchiha Benjiro


Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 05. 11. 14

Údolí konce - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 6 I_icon_minitimeTue Nov 11, 2014 2:55 pm

Pohlédnu na něj a poté odvrátím svůj pohled k zemi. Co o de mne vlastně chceš ?.
Návrat nahoru Goto down
Yutaka
Admin
Yutaka


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 07. 07. 14

Údolí konce - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 6 I_icon_minitimeTue Nov 11, 2014 4:48 pm

Od tebe? Nic... zasměju se a položím se na trávu. ...Uchiho. dořeknu pak.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Benjiro

Uchiha Benjiro


Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 05. 11. 14

Údolí konce - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 6 I_icon_minitimeTue Nov 11, 2014 7:26 pm

Podívám se na něj jak si lehá do trávy. Usměji se a poté co řekne "Uchiho" si uvědomím že je to také Uchiha. Nikdo jiný by mě nepoznal kromě Hyuugy.
Návrat nahoru Goto down
Yutaka
Admin
Yutaka


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 07. 07. 14

Údolí konce - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 6 I_icon_minitimeTue Nov 11, 2014 8:12 pm

Zvednu se na lokty a nahnu hlavu na stranu. Vlasy odhalí moje rohy na odiv. Už ti to došlo? usměju se.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Benjiro

Uchiha Benjiro


Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 05. 11. 14

Údolí konce - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 6 I_icon_minitimeWed Nov 12, 2014 1:30 pm

Podívám se na něj a slušně mu odpovím. Je mi jedno že jsi Uchiha. Stejně mě neporazíš. Uchechtnu se a poté odstoupím kousek dál a naznačím mu ať si jde dát zápas.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Údolí konce - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 6 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Údolí konce
Návrat nahoru 
Strana 6 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Ninja no tatakai :: Svět-
Přejdi na: