Ninja no tatakai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Textové RPG na motiv Naruta .Jestli si chcete zahrát pojďte k nám
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Údolí konce

Goto down 
+3
Masanii
Shijin
Jakurito
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Hikashi
Kage
Hikashi


Poèet pøíspìvkù : 76
Join date : 07. 07. 14

Údolí konce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Nov 08, 2014 7:24 pm

// mě stačí zaměřit chakru ! Very Happy mám vylepšené Kotoamatsukami
Návrat nahoru Goto down
https://ninjanotatakai.forumczech.com
Yutaka
Admin
Yutaka


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 07. 07. 14

Údolí konce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Nov 08, 2014 7:24 pm

Vyvolám MS a Susanoo. Susanoo nás ochrání před oštěpy. Amaterasu! spálím celou kopuli a jsem připraven dál bojovat. Mé Susanoo vystoupí ze země a v rukou mu vzplanou čtyři meče.
Návrat nahoru Goto down
Kangae

Kangae


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 04. 11. 14

Údolí konce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Nov 08, 2014 7:25 pm

//Nic jako dokonalá technika ve světě Naruta není, tohle by byla, takže jediná slabina Kotoamatsukomi je Genjutsu Kai ^^ Jak myslíš.
Návrat nahoru Goto down
Hikashi
Kage
Hikashi


Poèet pøíspìvkù : 76
Join date : 07. 07. 14

Údolí konce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Nov 08, 2014 7:26 pm

// Kotoamatsukami tě ovlivní tak že ani nevíš že jde o ovlivňování
Návrat nahoru Goto down
https://ninjanotatakai.forumczech.com
Kangae

Kangae


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 04. 11. 14

Údolí konce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Nov 08, 2014 7:31 pm

Kangae Mizutsuchi

Zruším všechny své techniky, protože jsem chycen v Kotoamatsukomi, problém byl, že to pořád bylo jen Genjutsu a já měl skvělé ovládání chakry a skvělou techniku. Mugen: Genjutsu Kai. Pasivní schopnost, byl jsem díky tomu velice imuní proti Genjutsu. Usmál jsem se a začal zpívat.
 
Jedu domů po trati, jedu přes kopce
Za okny padá, padá sníh, budou Vánoce
Chmury, trable, starosti, nechal jsem ve městě
Už slyším lidi na půlnoční zpívat v kostele
haleluja, haleluja



Ježíš na kříží ztrápený občas se usměje
Na ty, co v zázrak uvěří, na ty co zpívají
haleluja, haleluja


Beránku náš, na nebesích
Stůj při nás, až přijde tma
haleluja, haleluja

Stojím v prázdném kostele, hvězdy nade mnou
Z kříže zbyl jenom stín, a přesto slyším
haleluja, haleluja

Beránku náš, na nebesích
Stůj při nás, až přijde tma
Beránku náš, na nebesích
Neopouštěj nás, až začnem se bát, bát

haleluja, haleluja
haleluja, haleluja
haleluja

Po této písni mám spoustu nové energie, oba dva z vás obmotám vodou, ale vzhledem k tomu, že jsem se lehce naštval, vytvořím Yutakovi vodní zdroj v jeho tělo. Vodu mu začnu ředit s krví. Kolik času mu zbývá Kdo nám to poví?
Návrat nahoru Goto down
Hikashi
Kage
Hikashi


Poèet pøíspìvkù : 76
Join date : 07. 07. 14

Údolí konce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Nov 08, 2014 7:33 pm

// když tě ovlivní Kotoamatsukami tak o tom ani nevíš
Návrat nahoru Goto down
https://ninjanotatakai.forumczech.com
Yutaka
Admin
Yutaka


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 07. 07. 14

Údolí konce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Nov 08, 2014 7:36 pm

Susanoo chakra vypudila všechnu vlhkost a vnější dovnitř nepropustí. Taky zabrání tvé chakře aby se dostala k vlhkosti v nás. Spustím Rinnegan. Susanoo se přemění do další formy. Hikko, spolupracuj! řeknu podrážděně. Dva meče se rozhoří plamenem Entonu a jeden se přemění v Luk.
Návrat nahoru Goto down
Hikashi
Kage
Hikashi


Poèet pøíspìvkù : 76
Join date : 07. 07. 14

Údolí konce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Nov 08, 2014 7:38 pm

Návrat nahoru Goto down
https://ninjanotatakai.forumczech.com
Kangae

Kangae


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 04. 11. 14

Údolí konce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Nov 08, 2014 7:41 pm

//Mugen: Genjutsu Kai je na mě použito hned, co je má chakra ovlivněná, já to vědět ani nemusím :DD
Návrat nahoru Goto down
Yutaka
Admin
Yutaka


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 07. 07. 14

Údolí konce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Nov 08, 2014 7:42 pm

//Aby fungovala automaticky, musela by to být pečeť
Návrat nahoru Goto down
Kangae

Kangae


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 04. 11. 14

Údolí konce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Nov 08, 2014 7:45 pm

//A není snad? :DD
Návrat nahoru Goto down
Yutaka
Admin
Yutaka


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 07. 07. 14

Údolí konce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Nov 08, 2014 7:46 pm

// myslím tím Fuuinjustu, což tohle není. Je to Mugenjutsu
Návrat nahoru Goto down
Kangae

Kangae


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 04. 11. 14

Údolí konce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Nov 08, 2014 7:47 pm

//Ano je to Magen jutsu a je to pasivní jutsu což znamená, že se aktivuje samo ^^
Návrat nahoru Goto down
Yutaka
Admin
Yutaka


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 07. 07. 14

Údolí konce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Nov 08, 2014 7:49 pm

Susanoo založí šíp a napřáhne se. Mě z těla vyjedou další dva páry Shuradou rukou.
Návrat nahoru Goto down
Hikashi
Kage
Hikashi


Poèet pøíspìvkù : 76
Join date : 07. 07. 14

Údolí konce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Nov 08, 2014 7:57 pm

portnu se trošku dál ale stále tak deset metrů od Kangaeho .Dodám si špím s paralizačním jeden do svého luku a koukám koho sejmu
Návrat nahoru Goto down
https://ninjanotatakai.forumczech.com
Yutaka
Admin
Yutaka


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 07. 07. 14

Údolí konce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Nov 08, 2014 8:00 pm

Susanoo šíp zamířím na Kangaeho. Enton: Susanoo Kagutsuchi! zařvu a Susanoo vypálí přesně mířenou střelu přímo na kangaeho.
Návrat nahoru Goto down
Masanii

Masanii


Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 05. 11. 14

Údolí konce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Nov 08, 2014 8:00 pm

Masanii


Tak tedy dobrá, Susanoo... Řekl jsem si v klidu, věděl jsem, že  přes Susanoo se nedostanu jen pomocí meče, musím spolupracovat. Nedívám se jim do očí, nechci být zmanipulován pomocí Genjutsu. Zabodnu katanu do země a zavřu oči. Začne foukat prudký vítr po celém údolí... chystá se něco velkého.
Kangae, kryj mě prosím...
Řeknu nahlas a soustředím se na to, co mám v plánu.
Návrat nahoru Goto down
Hikashi
Kage
Hikashi


Poèet pøíspìvkù : 76
Join date : 07. 07. 14

Údolí konce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Nov 08, 2014 8:17 pm

Zamířím na Masaniiho natáhnu zhluboka se nadechnu a zadržím dech . Pak tetivu upustím a vystřelím šíp s paralizačním jedem na Masaniiho
Návrat nahoru Goto down
https://ninjanotatakai.forumczech.com
Kangae

Kangae


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 04. 11. 14

Údolí konce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Nov 08, 2014 9:22 pm

Kangae Mizutsuchi

Trochu se ztratím v tom všem, vytvořím několik menších vodních zdrojů na bojišti a jeden z nich přímo v těle Yukaty. Dále se přemístím na vodní zdroj za Masanim, který jsem zrovna vytvořil. Snaž se, jsou docela silní. Zasměji se a poté v Yutakově těle začnu konat. Jeho krev zředím s tou vodou a pomalu začneš umírat. 
Návrat nahoru Goto down
Yutaka
Admin
Yutaka


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 07. 07. 14

Údolí konce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Nov 08, 2014 9:56 pm

// Susanoo nepropustí tvou chakru k vodě z mého těla jak jsem už řekl

Zkoriguji šíp Tendem tak, aby mířil na ty dva a složím tři pečetě najednou.
Návrat nahoru Goto down
Kangae

Kangae


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 04. 11. 14

Údolí konce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Nov 08, 2014 10:03 pm

//Znáš slabinu Susana a mojí schopnost? 
Susanoo je slabé ze spodu, tu vodu tam tak můžu dostat a já můžu tvořit, takže ti to můžu dát přímo do tebe ^^
Návrat nahoru Goto down
Yutaka
Admin
Yutaka


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 07. 07. 14

Údolí konce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Nov 08, 2014 10:07 pm

// mé Susanoo stojí, tím pádem máš smůlu ^^ není spojené se zemí Very Happy

Entonový šíp dopadne přímo na Kangaeho s Masaniim a rozpoutá Inferno. Mé Susanoo o pár kroků ustoupí a já čekám, pečetě pořád držím.
Návrat nahoru Goto down
Hikashi
Kage
Hikashi


Poèet pøíspìvkù : 76
Join date : 07. 07. 14

Údolí konce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Nov 08, 2014 10:12 pm

Vytáhnu znovu paralizační šíp napnu svižným tahem tětivu .Zamířím Kangaa a nadechnu se zadržím dech a pak pustím tětivu .
Návrat nahoru Goto down
https://ninjanotatakai.forumczech.com
Kangae

Kangae


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 04. 11. 14

Údolí konce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Nov 08, 2014 10:27 pm

//I tak ti to můžu vytvořit přímo do Susana, to neblokuje chakru, ale útoky ^^
Návrat nahoru Goto down
Yutaka
Admin
Yutaka


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 07. 07. 14

Údolí konce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Nov 08, 2014 10:31 pm

// blokuje útoky, tzn.: blokuje chakru, ale to už je stejně jedno, páč hoříš zlatíčko, a to dost brutálně Wink a nevím, jestli sis všiml, ale ty i Masanii už máte dávni prostřelenou minimálně jednu část těla Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Údolí konce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 5 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Údolí konce
Návrat nahoru 
Strana 5 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Ninja no tatakai :: Svět-
Přejdi na: