Ninja no tatakai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Textové RPG na motiv Naruta .Jestli si chcete zahrát pojďte k nám
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Údolí konce

Goto down 
+3
Masanii
Shijin
Jakurito
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorZpráva
Yutaka
Admin
Yutaka


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 07. 07. 14

Údolí konce - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 7 I_icon_minitimeWed Nov 12, 2014 2:25 pm

Od srdce se zasměju a vstanu Tak jak myslíš... díky shukakukami mám už plně obnovenou chakru. Postavím se a vytáhnu kunai.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Benjiro

Uchiha Benjiro


Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 05. 11. 14

Údolí konce - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 7 I_icon_minitimeWed Nov 12, 2014 5:59 pm

Když uvidím že se pomalu zvedá a poté se neomaleně postaví naproti mě nepřestávám se mu nedívat do očí. Stačí mi dívat se pouze na jeho nohy.
Návrat nahoru Goto down
Yutaka
Admin
Yutaka


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 07. 07. 14

Údolí konce - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 7 I_icon_minitimeWed Nov 12, 2014 6:02 pm

Bojíš se snad genjutsu? zeptam se výsměšně a trošku si povolím chakru, aby to vypadalo, že jsem si ji přestal tlumit. Pak začnu chodit ze strany na stranu, abych ho trošku zmátl.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Benjiro

Uchiha Benjiro


Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 05. 11. 14

Údolí konce - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 7 I_icon_minitimeWed Nov 12, 2014 6:06 pm

Nijak mě tím nemate jen se mu prostě dívám na nohy. A poté mu slušně odpovím. Tvého Genjutsu ?.. Ani ne, jen tenhle souboj nechci prohrát. Neustále se soustředím jelikož nechci udělat chybu.
Návrat nahoru Goto down
Yutaka
Admin
Yutaka


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 07. 07. 14

Údolí konce - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 7 I_icon_minitimeWed Nov 12, 2014 6:21 pm

Zastavím se a zasměju se. Pak zvednu obě ruce aby na ně neviděl. Kunai hodím tak, aby neviděl mou klesající ruku a jelikož stojím ve stínu stromu, ani ten by neměl vidět.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Údolí konce - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí konce   Údolí konce - Stránka 7 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Údolí konce
Návrat nahoru 
Strana 7 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Ninja no tatakai :: Svět-
Přejdi na: