Ninja no tatakai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Textové RPG na motiv Naruta .Jestli si chcete zahrát pojďte k nám
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Lesy ve světě

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Raito Uchiha

Raito Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 02. 11. 14

Lesy ve světě - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy ve světě   Lesy ve světě - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Nov 03, 2014 7:16 pm

*Jelikož slyšel jak mluví tak tušil že asi nedává moc pozor když stále stál za ní. "zabij ji!!" zněl Kyuubiho hlas v Raitově hlavě, přičemž Raito jaksi oba dva hlasy ignoroval, teď byl na řadě boj a né žádné povídání si. Když mu nevěnovala příliž pozornosti a spojovala se aktivoval Mangekyou Sharingan a ihned i techniku Amaterasu aby ji zapálil v místě kde se spojovala a také část jejího těla které se ani nerozpojilo. Věděl že oheň hoří, no nebylo moc jak udělat pečetě pro normální Katon techniku.*
Návrat nahoru Goto down
Ayako

Ayako


Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 02. 11. 14

Lesy ve světě - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy ve světě   Lesy ve světě - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Nov 03, 2014 7:35 pm

Ayako

Pomalu se začnu opět rozpadat a lístky doslova zmizí. Po asi pěti sekundách se objevím na zase úplně jiném místě. Podívám se na Raitovu hruď nechci se dívat Raitovi do očí jelikož by mě nejspíše uzavřel do nějakého Genjutsu. Po chvíli se kolem mě udělají další shurikeny z papíru. Pošlu je proti Raitovi nenápadně se na shurikenech udělá značka pro "Výbuch". Když se jich raito jen dotkne okamžitě všechny vybouchnou. Skurikenů je nejméně třicet a všechny letí na tebe. Letí na tebe ze všech stran.
Lesy ve světě - Stránka 3 30vzxo9
Ovšem po značném spálení mi stejně chybí značná část těla od pasu dolů. Proto jsem si z posledních papírku udělala křídla a vzlétla jsem do oblak velmi daleko tak aby mě Raito nevyděl neslyšel a nedostal se ke mě.
Návrat nahoru Goto down
Raito Uchiha

Raito Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 02. 11. 14

Lesy ve světě - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy ve světě   Lesy ve světě - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Nov 03, 2014 8:32 pm

*zavře oko pro ukončení techniky Amaterasu, no všimne si že na něj letí shurikeny a pomocí Sharinganu si všiml že jsou na nich značky a také, že Ayako utíká. No neměl důvod se za ní hnát a proto jen pomocí řetězu přitáhl gunbai a pomocí techniky Gunbaie, která se jmenuje Shōheki, díky čemuž musel zaslat nějakou chakru do Gunabie, vytvořil menší barieru kolem sebe aby mu výbušné lístky nic neudělali. Následně deaktivoval Sharingan a jen stál na místě.*
Návrat nahoru Goto down
Ayako

Ayako


Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 02. 11. 14

Lesy ve světě - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy ve světě   Lesy ve světě - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Nov 03, 2014 8:41 pm

Ayako

Když jsem vzlétla do dostatečné vzdálenosti od Raita začala jsem meditovat. Po celém těle se mi začaly obnovovat lísky. A asi po sedmi minutách bylo vše při starém měla jsem už i nohy ale radši jsem si křídla z lístků ponechala. Poté jsem čekala neustále ve vzduchu co udělá Raito.
Návrat nahoru Goto down
Yutaka
Admin
Yutaka


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 07. 07. 14

Lesy ve světě - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy ve světě   Lesy ve světě - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Nov 03, 2014 8:58 pm

Působivé... řeknu a sledují, co udělá Uchiha jako další. Znovu aktivují sharingan, abych lépe viděl.
Návrat nahoru Goto down
Raito Uchiha

Raito Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 02. 11. 14

Lesy ve světě - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy ve světě   Lesy ve světě - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Nov 04, 2014 5:21 pm

*Nic nedělá, čeká*
Návrat nahoru Goto down
Yutaka
Admin
Yutaka


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 07. 07. 14

Lesy ve světě - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy ve světě   Lesy ve světě - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Nov 04, 2014 6:09 pm

Vstanu, deaktivuje sharingan a odejdu.
Návrat nahoru Goto down
Raito Uchiha

Raito Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 02. 11. 14

Lesy ve světě - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy ve světě   Lesy ve světě - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Nov 05, 2014 7:46 pm

*odejde*
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Lesy ve světě - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy ve světě   Lesy ve světě - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Lesy ve světě
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Lesy v Okolí Amegakure.
» Lesy v Okolí Konohagakure no Sato

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Ninja no tatakai :: Svět-
Přejdi na: