Ninja no tatakai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Textové RPG na motiv Naruta .Jestli si chcete zahrát pojďte k nám
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Lesy ve světě

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Jakurito

Jakurito


Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 01. 11. 14

Lesy ve světě Empty
PříspěvekPředmět: Lesy ve světě   Lesy ve světě I_icon_minitimeSun Nov 02, 2014 9:48 pm

lesy všude po světě
Návrat nahoru Goto down
Ayako

Ayako


Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 02. 11. 14

Lesy ve světě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy ve světě   Lesy ve světě I_icon_minitimeSun Nov 02, 2014 9:58 pm

Ayako

Konečně dorazím jsem cesta byla dlouhá ale konečně jsem tu. Uvidím nedaleký strom a tak si na něj du sednou. Natáhnu ruku a pomalu se mi z ní jakoby odlepí čtyři lístky. Udělám si z nich květiny a poté nějaké zvířta.
Návrat nahoru Goto down
Raito Uchiha

Raito Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 02. 11. 14

Lesy ve světě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy ve světě   Lesy ve světě I_icon_minitimeSun Nov 02, 2014 10:00 pm

*Před pár dny se vydal ze své milované vesnice Kirigakure na procházku a navíc si také něco pozjištˇovat. No nevěděl přesně kudy a tak se možná i mírně stratil, to však nemohl dát nijak najevo hlavně né před Kuramou u něj v mysli "Přiznej to nevíš kde jsme." Pronesl silným zavrčením Kurama v jeho mysli. "ticho tam, vím to naprosto přesně" Odpověděl mu chladně Raito načež odhrnul kus keře a uviděl bránu "vidíš?" Pronesl Raito v duchu aby se mírně vysmál Kyuubimu. "Náhoda" Odvědil mu prostě Kyuubi, který si skřížil přední tlapy a položil si na ně hlavu, zatímco za ním bylo vidět devět hýbajících se ocasů. Raito si stoupl na kraj lesa a sledoval bránu. Měl na sobě černý plášt s vysokým límcem a s velkým nápisem přes záda YIN. značilo to pro něj a jeho frakci že on je ten hlavní a vedoucí. Cítil přítomnost několika ninjů, ale tipoval to na obyvatele vesnice.* hmm v málé vesničce ninjové? divné *zašeptal si sám pro sebe.*
Návrat nahoru Goto down
Ayako

Ayako


Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 02. 11. 14

Lesy ve světě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy ve světě   Lesy ve světě I_icon_minitimeSun Nov 02, 2014 10:05 pm

Ayako

Když jen tak sedím a hraji si s mými zvířátky vyrobené z papírků. Poté si všimnu jak nedaleko ode mě projde neznámí muž.. Poté se zastaví a prohlíží si malou vesnici z několika naprosto neschopnými ninji. Z papírků vyrobím opět květiny a pošlu je přímo k neznámému.. Měli by mu létat před očima. Poté mu jakoby usednou na ramena. Pro vás. Usměji se.
Návrat nahoru Goto down
Yutaka
Admin
Yutaka


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 07. 07. 14

Lesy ve světě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy ve světě   Lesy ve světě I_icon_minitimeSun Nov 02, 2014 10:06 pm

Procházím se lesem, chakru mám utlumenou na nejmenší možnou úroveň, tedy genina, a koukam se okolo.
Návrat nahoru Goto down
Raito Uchiha

Raito Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 02. 11. 14

Lesy ve světě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy ve světě   Lesy ve světě I_icon_minitimeSun Nov 02, 2014 10:11 pm

*Jen chvíli stál když mu najednou před očima začali poletovat jakési papírky a pak mu přistáli na ramenu a udělala se z nich květina. O té ženě věděl, no květinu si vzal do dlaní a jen se na ni díval.* Díky *Řekl jak už měl chladně a nepřátelsky, přece jenom ji neznal a neměl tušení o co jde. No přimhouřil oči a následně odklonil svůj zrak od vesnice a kytky, načež se podíval na onu ženu. Ucítil dalšího ninju, no nepřišel mu nějak nebezpečný ikdyž zdání může klamat, přece jen i on si snižoval uroveň chakry na sílu chunnina. Po chvíli dívání se na tu holčinu se hbytě pomocí Shunsinu přesunul k ní, tedy vedle ní, stojíc na větvi.*
Návrat nahoru Goto down
Yutaka
Admin
Yutaka


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 07. 07. 14

Lesy ve světě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy ve světě   Lesy ve světě I_icon_minitimeSun Nov 02, 2014 10:13 pm

Přijdu k jedné malé vesničce, ale pak uslyším nějaký rachot, tak se otočím a jdu po zvuku.
Návrat nahoru Goto down
Ayako

Ayako


Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 02. 11. 14

Lesy ve světě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy ve světě   Lesy ve světě I_icon_minitimeSun Nov 02, 2014 10:15 pm

Ayako

Když se vedle mě objevil onen muž. Podívla jsem se na něj. V očích měl jen nenávist a zlobu ale byla tam i špetka toho dobrého. Ucítila jsem přítomnost druhého ninji ale nijak jsem si s tím nedělala hlavu. Poté jsem ucítila Kyuubiho chakru vyzařovala z toho muže vedle mě a proto jsem znejistila.
Návrat nahoru Goto down
Yutaka
Admin
Yutaka


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 07. 07. 14

Lesy ve světě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy ve světě   Lesy ve světě I_icon_minitimeSun Nov 02, 2014 10:18 pm

Přibližují se k jednomu z větších stromů a vycítím dvě chakry. Jednu větší a jednu co se snaží tlumit na menší. To mě jen pobídne a pokračují k nim.
Návrat nahoru Goto down
Raito Uchiha

Raito Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 02. 11. 14

Lesy ve světě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy ve světě   Lesy ve světě I_icon_minitimeSun Nov 02, 2014 10:19 pm

*Chvíli stál vedle ženy na větvi a poté na ni teprve stočil pohled svých očí a všiml si jisté nejistoty u ní.* Bojíš se? *zeptal se s jistým a velkým chladem spolu s nenávistí v hlase a též pohledu. Mírně se poté usmál stím že vystrčil přez semknuté rty kousek zubů a přivřel oči. Načež se jen ušklíbl. Věděl že onen jde směrem k nim, no nijak ho netrápil.*
Návrat nahoru Goto down
Raito Uchiha

Raito Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 02. 11. 14

Lesy ve světě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy ve světě   Lesy ve světě I_icon_minitimeSun Nov 02, 2014 10:20 pm

--budu se snažit psát takhle večer menší.... pak dělám akorát chyby když napůl spím-
Návrat nahoru Goto down
Ayako

Ayako


Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 02. 11. 14

Lesy ve světě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy ve světě   Lesy ve světě I_icon_minitimeSun Nov 02, 2014 10:27 pm

Podívám se na muže který stál vedle mně. *Jestly se bojím ? Ani náhodou !* Moje nejistota v mžiku zmizí. A s úsměvem se mu hluboce podívám do očí.
Návrat nahoru Goto down
Yutaka
Admin
Yutaka


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 07. 07. 14

Lesy ve světě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy ve světě   Lesy ve světě I_icon_minitimeSun Nov 02, 2014 10:29 pm

Dojdu ke stromu a uvidím u něj muže a ženu, jak si zblízka hledí do očí. Otočím se dokolečka na patě, jako bych chtěl odejít, ale jdu přímo k nim.
Návrat nahoru Goto down
Raito Uchiha

Raito Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 02. 11. 14

Lesy ve světě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy ve světě   Lesy ve světě I_icon_minitimeSun Nov 02, 2014 10:31 pm

Ještě aby bylo čeho *Pověděl přívětivým hlasem s mírným usměvem na rtech.* Ale bude *Dodal nakonec vážně, přičemž se otočil k muži co přicházel k nim. začal se na něj soustředěně dívat jako kdyby ho chtěl zabít. Předtím k němu byl zády a tak mohl vidět bílý nápis na jeho čeném plášti "YIN"*
Návrat nahoru Goto down
Yutaka
Admin
Yutaka


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 07. 07. 14

Lesy ve světě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy ve světě   Lesy ve světě I_icon_minitimeSun Nov 02, 2014 10:35 pm

Přijdu ke dvojici. Zdravím... řeknu až podezřele přívětivě. Pozorně se zadívám na muže v černém plášti s nápisem, který velmi dobře znám. Yin. Je snadné mu v očích vidět jistou obavu... Ještě že neví, že nejsem Yang, alespoň si něco užiju. pozorně si je oba prohlížím. A copak tu vy dva děláte? zeptám se vesele.
Návrat nahoru Goto down
Ayako

Ayako


Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 02. 11. 14

Lesy ve světě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy ve světě   Lesy ve světě I_icon_minitimeMon Nov 03, 2014 6:47 am

Ayako

Když mě neznámí ninja pozdraví pomalu pootočím pohled na něj. Umm.. Zdravím. Sednu si opět na větev. Poté se znovu podívám na neznámého ninju jelikož se mě "nás" zeptá co tu děláme. Omlouvám sel ale podle mě je to celkem divná otázka. Myslela jsem že jsi viděl co jsme dělaly ne ?. Usměji se a zase se kouknu na muže vedle mně.
Návrat nahoru Goto down
Raito Uchiha

Raito Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 02. 11. 14

Lesy ve světě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy ve světě   Lesy ve světě I_icon_minitimeMon Nov 03, 2014 6:55 am

Sbíráme hříbky *Odpověděl jen razne bez jakéhokoliv citu. Díval se na něj razne a přímo bez jakýchkoliv pochybnosti či obav. No po chvíli kdy se mu už zdál nezajímavý se podíval na onu ženu*
Návrat nahoru Goto down
Ayako

Ayako


Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 02. 11. 14

Lesy ve světě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy ve světě   Lesy ve světě I_icon_minitimeMon Nov 03, 2014 8:45 am

Ayako

Když se na mě muž podívá znovu, hluboce se mu podívám do očí. Poté se trochu nahnu a pošeptám mu do ucha. Jmenuji se Ayako. Usměji se a svojí hlavu oddělám pryč aby měl více svého prostoru.
Návrat nahoru Goto down
Raito Uchiha

Raito Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 02. 11. 14

Lesy ve světě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy ve světě   Lesy ve světě I_icon_minitimeMon Nov 03, 2014 9:06 am

Raito *Pověděl ji své jméno, naces ji sledoval jak se oddaluje a nechává mu prostor. "Zajímavé" Pronesl mezitím Kyuubi u Raita v mysli, zatímco vrcel s hlavou položenou na tlapach.*co tu vůbec děláš? *Zeptal se mírně chladným hlasem, spíše ptivetivym. Očividně ma ona žena štěstí že má dobrou náladu.*
Návrat nahoru Goto down
Ayako

Ayako


Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 02. 11. 14

Lesy ve světě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy ve světě   Lesy ve světě I_icon_minitimeMon Nov 03, 2014 10:12 am

Ayako

Poté co jí Raito osloví co tady dělá přestane se dívat Raitovi do očí. Noo.. Vlastně jsem se chtěla jen projít a pak jsem narazila na tebe. Mírně se usměje a ptá se Raita. A ty tu děláš co ?.. Jak jsem si všimla máš na plášti napsáni Yin. Nepletu se ?. to je nějaká organizace ?. Zeptala se udiveně jelikož věděla jen o jedné a to byla Akatsuki.
Návrat nahoru Goto down
Raito Uchiha

Raito Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 02. 11. 14

Lesy ve světě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy ve světě   Lesy ve světě I_icon_minitimeMon Nov 03, 2014 11:11 am

No vpodstate. *Provedeme a mírně se zamyslel.*Je to frakce tři vesnic a tři kagu, stoho jeden je hlavním vůdcem oné frakce.
Návrat nahoru Goto down
Ayako

Ayako


Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 02. 11. 14

Lesy ve světě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy ve světě   Lesy ve světě I_icon_minitimeMon Nov 03, 2014 11:35 am

Ayako

Podívá se na Raita.. Aaaha... A s jakými Kagy spolupracuješ ?. Usměji se a pozorně ho poslouchám. Mohu se stát Kagem. A nepřipadáte mi jako špatný chlap. Mohla byh s vámi spolu pracovat ?. Usměji se a podám mu ruku.
Návrat nahoru Goto down
Raito Uchiha

Raito Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 02. 11. 14

Lesy ve světě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy ve světě   Lesy ve světě I_icon_minitimeMon Nov 03, 2014 2:46 pm

*Sledoval ji a v duchu se nad jejími slovy musel začít smát. On a dobrý chlap? Nemyslel si to. No nemohl ji brát její názor, přecejen ona se zmílí a né on.* Eh, shinobi vesnice jsou rozdělené na dvě frakce. Yin a Yang. Já jsem mizukage a kagové v každé frakci si volí jednoho zastupitele, kterému se říká Yin a Yang. Nebo tak nějak přesněji to nevím. *Pověděl, přičemž se na ni stále díval a sledoval její reakce svýma chladnýma očima.* No nemám tušení k čemu by jsi mohla být dobrá, maximálně tak jako návnada. *Pronesl s mírně pobaveným výrazem. Považoval za silné ty co měli nějaké nutkání at už mstu nebo něco podobného, každopádně tahle žena byla milá a pro něj tak nejspíše slabá.*
Návrat nahoru Goto down
Ayako

Ayako


Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 02. 11. 14

Lesy ve světě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy ve světě   Lesy ve světě I_icon_minitimeMon Nov 03, 2014 3:00 pm

Ayako

Pobaveně se na něj po tom všem podívám. Nejsem slabá. Otestuj si to klidně bojem. Mě je to celkem jedno. Kouknu se na něj a poté seskočím se stromu dolů na zem a naznačím mu rukou aby šel taky.. Po chvíli hledání najdů rovný plac na kterém by jsme mohli bojovat. Usměji se a řeknu. Tak jestli chceš můžeš začít. Usměji se a čekám jestli se stromu sleze.
Návrat nahoru Goto down
Raito Uchiha

Raito Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 02. 11. 14

Lesy ve světě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy ve světě   Lesy ve světě I_icon_minitimeMon Nov 03, 2014 3:06 pm

*Jen pokrčil rameny a na její pobídnutí seskočil dolů a vydal se za ní.* Když na tom tak trváš... no dáma má přednost *Pověděl, načež se jen zastavil a čekal. No nebyl ani příliž zvědavý, jen ho zajímalo co vlastně dokáže, když už ho vyzývá na souboj.*

--nevím jak ty ale nemám ještě povolené techniky.--
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Lesy ve světě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy ve světě   Lesy ve světě I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Lesy ve světě
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Lesy v Okolí Amegakure.
» Lesy v Okolí Konohagakure no Sato

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Ninja no tatakai :: Svět-
Přejdi na: