Ninja no tatakai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Textové RPG na motiv Naruta .Jestli si chcete zahrát pojďte k nám
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Lesy ve světě

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Ayako

Ayako


Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 02. 11. 14

Lesy ve světě - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy ve světě   Lesy ve světě - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Nov 03, 2014 3:11 pm

Ayako

// Sakra ! Já úplně zapoměla ! Já také ne jen ty papírkové mám povolené Wink Ale kátonové ne Very Happy Co naděláš :/ Smile

Podívám se na něho a něco si uvědomím. Umm... Omlouvám se ale bojovat ještě stále nemohu. Jsem ještě příliš unavená s předchozích bojů. A proto bych to odložila. Usměji se a čekám na jeho odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Yutaka
Admin
Yutaka


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 07. 07. 14

Lesy ve světě - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy ve světě   Lesy ve světě - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Nov 03, 2014 3:12 pm

Následují dvojici pokradmu na plácek a vyskočím na blízký strom.

// Klidně piš Raito, pro jednou Wink
Návrat nahoru Goto down
Raito Uchiha

Raito Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 02. 11. 14

Lesy ve světě - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy ve světě   Lesy ve světě - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Nov 03, 2014 3:14 pm

*začne kroutit hlavou a po chvíli se i smát.* Nejdříve mne vyzíváš na souboj a poté ho chceš odložit? Jako vtip dobré. *Pověděl s utišujícím se smíchem a následným hleděním do jejich očí.*
Návrat nahoru Goto down
Yutaka
Admin
Yutaka


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 07. 07. 14

Lesy ve světě - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy ve světě   Lesy ve světě - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Nov 03, 2014 3:26 pm

Pousměju se a dál je pozoruju. Usadim se na větvi a aktivuji na chvilku sharingan, abych si ke prohlédl lépe.
Návrat nahoru Goto down
Ayako

Ayako


Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 02. 11. 14

Lesy ve světě - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy ve světě   Lesy ve světě - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Nov 03, 2014 3:37 pm

Ayako

Pomalu pootočím očima na Raita. Jak chceš..Pousměje se a pozvedne oboje své ruce kolem ní se začnou nahromaďovat papírky a poté se z nich vytvoří shurikeny. letí přímo na tebe Raito.
Návrat nahoru Goto down
Yutaka
Admin
Yutaka


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 07. 07. 14

Lesy ve světě - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy ve světě   Lesy ve světě - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Nov 03, 2014 3:41 pm

Sharinganem uvidím zřetelně je i jejich chakru. Vypadá to, že ten chlap něco ve své chakře skrývá... Pak uvidím, že na něj ta žena útočí. To mě vyruší z pozorování, tak jen tak z rozmaru vyskočím a ve vzduchu poskládám pečetě. Dopadnu před Raita. Fuuton : Reppushou! vyšlu vzdušnou vknu, která odrazí papírové shurikeny. Ještě zběžně deaktivuji sharingan.
Návrat nahoru Goto down
Ayako

Ayako


Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 02. 11. 14

Lesy ve světě - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy ve světě   Lesy ve světě - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Nov 03, 2014 4:04 pm

Ayako

Shurikeny se poskádají do původní podoby a vrátí se ke mě. neustále jsou ve vzduchu a krouží kolem mě. Umm.. Nevím o co vám jde ale tohle je náš boj. Usměji se a očima naznačím aby odešel někam jinam nebo aby se aspoň nemíchal do boje mezi mnou a Raitem.
Návrat nahoru Goto down
Raito Uchiha

Raito Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 02. 11. 14

Lesy ve světě - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy ve světě   Lesy ve světě - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Nov 03, 2014 4:09 pm

*Stojí a sleduje co ten muž dělá.* Vypadni *zavrčel nepřejícně, načež se mírně pokrčil v kolenou. Nesnášel když někdo stál mezi ním a tím co potřeboval řešit. začal ze sebe rychle vypouštět do svého nejbližšího okolí svou chakru aby vytvořil jistý tlak a v menším kruhu okolo něj se menší kamínky měnili na prach, když byli vyneseny mírně nad zem* tak začni *zavrčel jako šelma chtíc svou kořist, jen tu šlo o boj.*
Návrat nahoru Goto down
Yutaka
Admin
Yutaka


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 07. 07. 14

Lesy ve světě - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy ve světě   Lesy ve světě - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Nov 03, 2014 4:12 pm

Váš boj? uchechtnu se. Tak to si jen myslíš... povolím svou chakru, která vyskočí na úroveň chunnina. Pak se otočím na Raita. Sleduji kamínky okolo sebe a cítím jeho chakru. Opravdu chceš, abych začal? chakra mi znovu o něco povyroste.
Návrat nahoru Goto down
Raito Uchiha

Raito Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 02. 11. 14

Lesy ve světě - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy ve světě   Lesy ve světě - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Nov 03, 2014 4:12 pm

-stebou nikdo nemluvil-
Návrat nahoru Goto down
Yutaka
Admin
Yutaka


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 07. 07. 14

Lesy ve světě - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy ve světě   Lesy ve světě - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Nov 03, 2014 4:19 pm

// to ničemu nevadí, ne?
Návrat nahoru Goto down
Raito Uchiha

Raito Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 02. 11. 14

Lesy ve světě - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy ve světě   Lesy ve světě - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Nov 03, 2014 4:19 pm

-nechápu proč na mě reaguješ, ale klidně ti na to odepíšu.
Návrat nahoru Goto down
Yutaka
Admin
Yutaka


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 07. 07. 14

Lesy ve světě - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy ve světě   Lesy ve světě - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Nov 03, 2014 4:28 pm

// do toho Wink
Návrat nahoru Goto down
Raito Uchiha

Raito Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 02. 11. 14

Lesy ve světě - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy ve světě   Lesy ve světě - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Nov 03, 2014 4:32 pm

*Nechápavě přejel pohledem na toho muže.* Promiň, ale s idioty se bavit nehodlám. Jestli nechápeš tak soupeřím já a ta žena ty jsi tu jen přebytečný plevel. *Pověděl, přičemž se začal dále věnovat Ayako.*

--A pak to mám prý napsat tobě, no podle životopisu sis transplantoval tkáň a díky tomu získal mokuton a youton. No lepší pohádku jsem neslyšel, takže by jsi mi mohl vymyslet další hovadinu. Potom tělo shinobi nedá více jak 2 Kekkei Genkai aniž by se nerozpadla stavba DNA. to jsem si dokonce zjistil. No jesli ukážeš na Madaru, tak je to kvůli tomu, že spojil DNA Ashury a Shinry nebo jak a dosáhl tak něčeho podobného na styl sennina.*
Návrat nahoru Goto down
Yutaka
Admin
Yutaka


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 07. 07. 14

Lesy ve světě - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy ve světě   Lesy ve světě - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Nov 03, 2014 4:36 pm

Zvednu ruku Jak myslíš... poodejdu a sednu si nedaleko od nich.
Návrat nahoru Goto down
Ayako

Ayako


Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 02. 11. 14

Lesy ve světě - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy ve světě   Lesy ve světě - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Nov 03, 2014 4:41 pm

Ayako

Pomalu se podívám opět na Raita. ak teď je řada na tobě. Usměji se a čekám co se bude dít dál. Nemohu si nevšímat Ninji který před chvilkou ustoupil.
Návrat nahoru Goto down
Raito Uchiha

Raito Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 02. 11. 14

Lesy ve světě - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy ve světě   Lesy ve světě - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Nov 03, 2014 4:43 pm

to se nepočítalo *Pověděl se zavrčením a čekal.*
Návrat nahoru Goto down
Ayako

Ayako


Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 02. 11. 14

Lesy ve světě - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy ve světě   Lesy ve světě - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Nov 03, 2014 4:45 pm

Ayako

Usměji se a řeknu Dobře jak myslíš.. Udělám úplně to samé jako před tím.
Návrat nahoru Goto down
Raito Uchiha

Raito Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 02. 11. 14

Lesy ve světě - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy ve světě   Lesy ve světě - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Nov 03, 2014 4:53 pm

*Usměje se když pocítí že je to stejná technika co předtím a jen dá o trošku více chakry do nohou a pomocí shunsinu se přesune kus vedle, ale udržuje si stále stejnou vzdálenost. Následně vytáhne svitek od kuchyose a prokousne si kuži na palci, přičemž se rozběhne proti Ayako a projede prstem od krve po svitku, načež se mu v ruce oběví Gunbai, jedna z legendárních zbraní, kterou používal dokonce sám Uchiha Madara. Když už dobíhá k Ayako, máchne před sebou aby nějak odlákal pozornost Ayako, samozřejmě nutnost byla se tomu vyhnout, protože zásah sic tupou zbraní by nebyl jen tak příjemný. přičemž se drazí nad ní, kde se mírně o půl otočky pohne a tím zatáhne za řetěz gunbaie a ten mírně pozmění směr, tak aby na něj Raito mohl dopadnout a odrazit se výš do nebe, kde následně udělal několik pečetí pro Katon: Housenka no Jutsu a a na Ayako vyletělo od jeho ust tři větší ohnivé koule.*
Návrat nahoru Goto down
Ayako

Ayako


Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 02. 11. 14

Lesy ve světě - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy ve světě   Lesy ve světě - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Nov 03, 2014 5:08 pm

Ayako

Když se proti mě Raito rozběhne a poté se mu v rukou objeví Gunbai. Docela se udivím že ho vlastní zrovna on. Ale rychle se vzpamatuji a uvidím jak se Raito napřahuje natáhnu ruce a všude po těle se ze mě jakoby začnou odlepovat papírky.
Lesy ve světě - Stránka 2 30vzxo9
Poté lístky vzlétnou do vzduchu a jakoby zmizí. Mé tělo se začne formovat na úplně jiném místě. Poté co se mé tělo dostane do původní formy se dívám co Raito dělá jenže po chvíli si všimnu že naprosto zmizí v oblacích. Chvíli jen tak čekám a o chvíli později uvidím jak na mě letí tři ohnivé koule. Proto Natáhnu ruku před sebe a nade mnou se objeví stěna z papírku která útok jednoduše zablokuje. Poté jsou některé papírky spáleny ale neustále kolem mě krouží zeď zruším a čekám co bude dál.
Návrat nahoru Goto down
Yutaka
Admin
Yutaka


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 07. 07. 14

Lesy ve světě - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy ve světě   Lesy ve světě - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Nov 03, 2014 5:11 pm

Hlasitě si oddechnu u jednoho ze stromů a pozoruji jejich souboj.
Návrat nahoru Goto down
Raito Uchiha

Raito Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 02. 11. 14

Lesy ve světě - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy ve světě   Lesy ve světě - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Nov 03, 2014 5:15 pm

*Když byl ve vzduchu odhodil svůj plášt, přičemž aktivoval techniku Raiton no Yorou, která pokryla jeho celé tělo blesky a zvýšila mu několikanásobně rychlost a sílu. Opět použil gunbai jako odrazový můstek přičemž ale smerem k Ayako. Na zem přistál kousek od ní, následně použíc opět Gunbai pro tok shora, čekajíc že se někam opět pohne pomocí papírků, takže si hlídal okolí aby mohl ihned pokračovat v utoku na ni.*
Návrat nahoru Goto down
Ayako

Ayako


Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 02. 11. 14

Lesy ve světě - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy ve světě   Lesy ve světě - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Nov 03, 2014 5:22 pm

Ayako

Okamžitě uhnu a poté se opět přemístím jinam. Pozorně se dívám na Raita abych věděla co udělá.
Návrat nahoru Goto down
Raito Uchiha

Raito Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 02. 11. 14

Lesy ve světě - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy ve světě   Lesy ve světě - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Nov 03, 2014 5:23 pm

*Bleskově se oběví za ní s bočním kopem do žeber*
Návrat nahoru Goto down
Ayako

Ayako


Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 02. 11. 14

Lesy ve světě - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy ve světě   Lesy ve světě - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Nov 03, 2014 5:27 pm

Ayako

Když mi kopne do žeber moje část těla do které mě kopl se jakoby roztříští a mám kousek těla pryč ovšem je značně vidět že v mém těle není nic jiného než papír. Takhle mě neporazíš. Usměji se a kousek těla se mi začne jakoby doplňovat a poté jsem zase "celá".
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Lesy ve světě - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesy ve světě   Lesy ve světě - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Lesy ve světě
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Lesy v Okolí Amegakure.
» Lesy v Okolí Konohagakure no Sato

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Ninja no tatakai :: Svět-
Přejdi na: