Ninja no tatakai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Textové RPG na motiv Naruta .Jestli si chcete zahrát pojďte k nám
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Hlavní nejvyšší věž (Sídlo Amekageho)

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Kangae

Kangae


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 04. 11. 14

Hlavní nejvyšší věž (Sídlo Amekageho) Empty
PříspěvekPředmět: Hlavní nejvyšší věž (Sídlo Amekageho)   Hlavní nejvyšší věž (Sídlo Amekageho) I_icon_minitimeWed Nov 05, 2014 8:38 pm

Před hlavní věží stojí dva ANBU, kteří jsou střídání, každých 5 hodin. Nahoře nechybí laboratoř Amekageho a celý jeho pokoj s pnou výbavou na výzkumy. Dále je tam balkon a senzor, který díky dešti určuje jestli je ve vesnici nepřítel či ne. 
Amekage: Kangae Mizutsuchi 
Návrat nahoru Goto down
Kangae

Kangae


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 04. 11. 14

Hlavní nejvyšší věž (Sídlo Amekageho) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní nejvyšší věž (Sídlo Amekageho)   Hlavní nejvyšší věž (Sídlo Amekageho) I_icon_minitimeWed Nov 05, 2014 9:07 pm

Průzkum DNA, získání Sharinganu

Pomalu se vrácím k sobě do kanceláře, jsem nově zvolený ve funkci a právě proto nesmím zahálet. Na návštěve je i vůdce frakce Yin, takže se nic nesmí pokazit. Usmíval jsem se a konečně jsem měl připravený svůj plášť a klobouk Amekageho. "Měl bych se dát to práce, ten muž byl opravdu silný" Řekl jsem si v hlavě a zamířil přímo do mé laboratoře. Věděl jsem, že mám ještě hodně práce, třeba zvolit nového vůdce ANBU. Vše teď muselo jít stranou v hlavě jsem měl pouze jednu věc a to prozkoumat DNA, které jsem dnes získal. Dal jsem se ihned do práce, přistoupil ke všem svým pomůckám a vytáhl zapečetěnou ampulku, kterou jsem si připravil a složil pečetě. Mizu Arashi! Ampulka se odpečetila a já pomocí svého Kekkei Genkai začal prozkoumávat tvé DNA.

Netrvalo to ani moc dlouho, když už jsem měl vše připravené. Musel jsem se udržet v koncentraci, ale už jsem konečně mohl začít. Nejdříve jsem potřeboval o tom muži nějaké informace, začal jsem tedy s první částí mých výzkumů, analýza nepřítele. Po použití mé techniky a smíchání trocha krve s pár přísadami jsem mohl zjistit, co byl můj nepřítel zač. "Takže je to Uchiha, tohle poznám, ovládá Rinnegan se vším co jde a ještě k tomu vlastní Eternal Mangekyou Sharingan, ano po tom Sharinganu nejspíše i půjdu" Byl jsem už přesvědčen, že Sharingan získám, ale věděl jsem, že nebude na úrovni Mangekyou. Chtěl jsem o něm zjistit víc a čím více se mi odkrývali buňky, zjistil jsem, že co proti mě použil nebylo všechno. Vlastnil ještě Mokuton a Youton. "Takže ovládá dřevo i lávu a ještě k tomu dvě mocné Doujutsu?" Byl to jistě problém, to mi bylo jasné.

Po chvíli výzkumu jsem znal všechny tvé schopnosti. Neznal jsem přímé techniky, ale tohle se mohlo hodit. Zbytek krve jsem připravil na to, aby se dala použít má pečeť a mohl jsem si implantovat právě Sharingan do obou očí. Díky tvému DNA jsem ho mohl i vypnout, takže jsem nemusel mít zavřené oči nebo tak něco. Po chvíli byla směs připravená, zbytek krve jsem schoval a na svitek, potřebný pro Mizu Arashi, fáze implantace nalil připravenou krev. Poté jsem složil potřebné pečetě a zavřel oči. Chvíli jsem koncentroval svojí chakru a poté mé oči začali šíleně pálit.

Ta bolest byla skoro na zabití, ale tohle byla nevýhoda této pečetě, musel jsem se přes to přenést a právě proto jsem otevřel oči již s Sharinganem třetího tomoe, který stačí na stíhání pohybu a kopírování technik či k vidění chakry. Navíc jsem ho díky DNA toho muže mohl vypínat a co bylo ještě lepší, měl jsem v sobě jeho DNA, jeho krev a to mi nahrávalo při boji s ním, jeho krev jsem již znal, mohl jsem jí lehce použít. Následně jsem se vrátil do své kanceláře a posadil na židli, byl čas vyřídit něco co se týkalo mé role Kageho.
Návrat nahoru Goto down
Masanii

Masanii


Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 05. 11. 14

Hlavní nejvyšší věž (Sídlo Amekageho) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní nejvyšší věž (Sídlo Amekageho)   Hlavní nejvyšší věž (Sídlo Amekageho) I_icon_minitimeWed Nov 05, 2014 9:19 pm

Masanii


Byl jsem v Amegakure už nějaký ten pátek. Znal jsem to tu naskrz a co bylo důležitější, moje jméno tu znal snad každý, mohly za to úspěchy, kterých jsem ve svém životě již dosáhl. Byl jsem opět pozván k Amekagemu, nyní to však nebylo kvůli tomu, že bych zase něco špatného provedl. Něco po mě chtěl, ale co, to mi zatím bylo tajemstvím.
Nerad jsem ty schody šlapal, zbytečná ztráta času to pro mě byla, mohl jsem místo toho dávno bojovat a nosit svému jménu čest.
Když jsem byl u dveří, jednu ruku jsem si položil na katanu a druhou rukou jsem zaklepal na dveře. Nevešel jsem však dovnitř, čekal jsem, až mě pozve sám Amekage. 
Návrat nahoru Goto down
Kangae

Kangae


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 04. 11. 14

Hlavní nejvyšší věž (Sídlo Amekageho) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní nejvyšší věž (Sídlo Amekageho)   Hlavní nejvyšší věž (Sídlo Amekageho) I_icon_minitimeThu Nov 06, 2014 2:27 pm

Kangae Mizutsuchi

Chvíli jsem pracoval, podepisoval různé dokumenty a počítal stav mé vesnice. Před nějakou dobou jsem si nechal zavolat známého shinobiho z Amegakure, byl hodně silný, věděl jsem to o něm a právě proto, jsem ho chtěl mít co nejblíže. Masanii brzy dorazil, když otevřel, už jsem neměl nic na práci, na hlavě jsem měl svůj klobouk a plášť Amekageho. Zdravím, tě Masanii-kun. Jakožto nový Amegakure uvádím nové funkce, slyšel jsem o tobě opravdu hodně. Nabízím ti tedy post vůdce ANBU Amegakure a pozici mé pravé ruky..
Návrat nahoru Goto down
Masanii

Masanii


Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 05. 11. 14

Hlavní nejvyšší věž (Sídlo Amekageho) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní nejvyšší věž (Sídlo Amekageho)   Hlavní nejvyšší věž (Sídlo Amekageho) I_icon_minitimeThu Nov 06, 2014 3:03 pm

Masanii

Když jsem otevřel dveře, uviděl jsem, jak za stolem sedí nějaký muž, jelikož jsem byl velice inteligentní bytost, poznal jsem, že se jedná o Amekageho. Na mé tváři byl široký úsměv, ale u mě snad vždy.
Jestli jsi o mě doopravdy slyšel tolik, kolik říkáš, tak asi budeš vědět, jak miluji válčení a jak nerad se někomu podřizuji, když z toho nic nemám. Titul velitele ANBU je pěkný, bude mi potěšením jej nosit. Ale co se týče vaší pravé ruky... vím co s ní po večerech děláte, takže bych to radši nechal jen u toho velitele ANBU...
Ruku jsem měl položenou na kataně, mým zlozvykem bylo, že když jsem dlouho stál na jednom místě, vytahoval jsem a zasouval jsem svojí katanu. Ne nijak moc, jen o pár centimetrů, ale pokaždé to vytvořilo pochmurné klapání.
Návrat nahoru Goto down
Kangae

Kangae


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 04. 11. 14

Hlavní nejvyšší věž (Sídlo Amekageho) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní nejvyšší věž (Sídlo Amekageho)   Hlavní nejvyšší věž (Sídlo Amekageho) I_icon_minitimeThu Nov 06, 2014 3:13 pm

Kangae Mizutsuchi

Byl jsem rád, že Masanii kývl na post velitele ANBU. Usmál jsem se a hned nařídil svým dvěma strážcům, aby to oznámili. Vím, slyšel jsem o tobě hodně. Víš proč je Amegakure tak malá? Je to tím, že je uprostřed světa nebo tím, že vůdcové se spojí kde s kým a vesnice nemá disciplínu? No to teď řešit nebudu. Nyní jsme součástí jedné frakce a do té doby co v ní jsme, udělám z Amegakure silnou vesnici. Nikdy nikomu neuhnu a vytvořím speciální ANBU jednotky, aby Amegakure už nikdy netrpěla. Vím, že miluješ boj a právě proto, tenhle post budu pro tebe to pravé. Vytáhnu papír, na kterém je pečeť a na ní vyryto S+ . Tento papír ti podám a začnu dál mluvit. Nebudu tě nudit, ale tvá nejnudnější práce bude dodržovat dohled na ANBU Amegakure, každý z nich bude silný a oddaný, odstoupit nebudu povoleno, pouze ve vyjmečných situacích, které budeme muset povolit oba. Dále to bude hraniční správa, kde budou nasazeni ANBU. Teď k tomu papíru co jsem ti dal. Včera sem Hokage nakráčela, na místo nepřítele a prosila o mír. Její jednotky jsou nyní mrtví, ale Hokage žije. Chci aby jsi šel do Konohy a ukázal Hokage, že je válka, že pro slabé jako ona není místo a ještě něco, lid se musí chtít přidat k nám. Prosté lidi nezabíjej, shinobi klidně ano, ale prvně se je zeptej na kapitulaci. Zadám Masaniimu misi a usmívám se.
Návrat nahoru Goto down
Masanii

Masanii


Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 05. 11. 14

Hlavní nejvyšší věž (Sídlo Amekageho) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní nejvyšší věž (Sídlo Amekageho)   Hlavní nejvyšší věž (Sídlo Amekageho) I_icon_minitimeThu Nov 06, 2014 3:23 pm

Masanii
 Úkol, který jsem dostal mě opravdu překvapil. Mohl jsem dělat to, co mě bavilo a právě na to jsem se těšil. Zabíjení, dobývání a nepřátelské kapitulování, to byla slast pro mé uši toto slyšet, celým nadšením jsem neměl slov, jen jsem kýval a vzal si ten cár papíru, jež jsem strčil do kapsy. A otočím se na odchod, nebudu se zdržovat už ani minutu. Jak se vrátím, postarám se o vedení ANBU, nyní však bylo důležité, abych splnil svoji misi, hlavně pro mě to bude důležité, těším se na fontány krve.
Rozumím, nechte to na mě...
Řeknu chladným hlasem a poté odejdu, Konoha bude pykat. Jak za svoji hloupost, tak za svého Kage.
//Přesun
Návrat nahoru Goto down
Kangae

Kangae


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 04. 11. 14

Hlavní nejvyšší věž (Sídlo Amekageho) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní nejvyšší věž (Sídlo Amekageho)   Hlavní nejvyšší věž (Sídlo Amekageho) I_icon_minitimeSat Nov 08, 2014 6:27 pm

Kangae Mizutuschi

Poté co dopíšu všechny mise a práce, vydám se z vesnice na procházku, přeci jen si potřebuji odpočinout. //přesun
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hlavní nejvyšší věž (Sídlo Amekageho) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní nejvyšší věž (Sídlo Amekageho)   Hlavní nejvyšší věž (Sídlo Amekageho) I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Hlavní nejvyšší věž (Sídlo Amekageho)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Hlavní místnost

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Ninja no tatakai :: Frakce Yin :: Ame-
Přejdi na: