Ninja no tatakai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Textové RPG na motiv Naruta .Jestli si chcete zahrát pojďte k nám
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Náměstí Amegakure

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Kangae

Kangae


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 04. 11. 14

Náměstí Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Náměstí Amegakure   Náměstí Amegakure I_icon_minitimeWed Nov 05, 2014 5:18 pm

Kapky deště dopadají na zem tohoto velkého náměstí plné věží, přímo uprostřed je známá velká věž skryté deštné, kde je většinou ukryt Amekage.


Současný Amekage: Kangae Mizutsuchi
Návrat nahoru Goto down
Kangae

Kangae


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 04. 11. 14

Náměstí Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Amegakure   Náměstí Amegakure I_icon_minitimeWed Nov 05, 2014 5:25 pm

Kangae Mizutsuchi

Po namáhavém boji s uživatelem Rinneganu dojdu do Amegakure, avšak stráže mi začali bránit v průchodu. Velká věž byla obklopená lidmi a uprostřed stál muž, nevím jak se jmenoval, ale chtěl se prohlásit Kagem. Jeho naivní slova mě po tom boji dost vytočili a já se přemístil přímo za něj, protože za ním pršelo. Otočil jsem se a v rychlosti jsem mu právě vytasenou katanou setnul hlavu z krku. Idiot, takové naše vesnice nepotřebuje! V tom případě vyzývám všechny, kdo se chtějí sát Amekagem, ať přede mě předstoupí s dost dobrým argumentem, jinak skončí jako tento odpad. Nezajímá mě, že byl jedním z nás, ale pokud nechcete žít v bolesti jako dřív, následujte mě jako svého Kageho! Nejspíš sem to udělat musel a právě proto jsem dostal od lidí pozitivní ohlas. Nejspíše mě přijali jako svého Kageho, můj první krok k osvobození světa byl nyní kompletní. Nyní jsem chtěl jít zkoumat DNA toho muže s Rinneganem, ale došlo mi, že frakce Yin, tohle podporovat nebude, mým druhým cílem se stalo osvobození Amegakure, jakožto zemi samostatnou, nespadající pod žádné frakce. 
// Prosím admina o schválení titulu Amekageho ^^
Návrat nahoru Goto down
Yutaka
Admin
Yutaka


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 07. 07. 14

Náměstí Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Amegakure   Náměstí Amegakure I_icon_minitimeWed Nov 05, 2014 6:01 pm

Titul Amekage přiznán Kangaemu
Návrat nahoru Goto down
Shijin

Shijin


Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 03. 11. 14

Náměstí Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Amegakure   Náměstí Amegakure I_icon_minitimeWed Nov 05, 2014 6:06 pm

Pomalým krokem dojdu až jsem. Jelikož jsem se v půli cesty rozhodla že ho prostě musím najít co nejdříve. Moje věci jsou zcela promočené jelikož tady neustále prší. Neustále pozoruji okolí a různé obchůdky které jsou vždy uvnitř budovy aby někomu nenapršelo například do jídla. Ale nemohu přestat žasnout nad lidmi které vidím všude kolem. O-oni ten déšť snad nevnímají !?... Z toho mi jde hlava kolem.. Usměji se. Za chvíli jsem došla až někom do prostředka Amegakurského náměstí a nemohu si nevšimnout osoby kterou jsem už již viděla. Usměji se a pomalu jdu za ním byl to ten Ninja který bojoval v údolí konce. Byla jsem asi hodně podezřelá jelikož jsem kolem měla ochranku. Neustále se usmívám a pomalu jdu za Ninjou který stál přímo přede mnou.
Návrat nahoru Goto down
Kangae

Kangae


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 04. 11. 14

Náměstí Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Amegakure   Náměstí Amegakure I_icon_minitimeWed Nov 05, 2014 6:17 pm

Kangae Mizutsuchi

Déšť  začne sílit a já pomocí deště mám plnou kontrolu nad Amegakure, nemohl jsem si nevšimnou větší skupiny lidí z větší chakrou než normální lidé. Teď už je pozdě na to, brát si můj titul. Kolem těch shinobi co přišli se obmotají z vody řetězy, které jim nedovolí pohyb, později zamrznou a nyní už se nemají šanci pohnout vůbec. Z ledu ke každému z nich vyjede čepel. Já se pomalu otočím a směřuji k nim. Vaší chakru jsem již cítil v údolí konce, dávám vám možnost se obhájit, jinak si to vezmu jako útok na Amegakure s tím, že mě chcete zabít a budete mnou rychle odsouzeni k smrti. Jste na území Deštné a já jsem nyní její Kage. V mém hlase není nic jako veselost, právě naopak je dost chladný a naštvaný, přeci jen mám hodně práce.
Návrat nahoru Goto down
Shijin

Shijin


Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 03. 11. 14

Náměstí Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Amegakure   Náměstí Amegakure I_icon_minitimeWed Nov 05, 2014 6:39 pm

Když mě obmotají řetězy všimnu si že na mě někdo mluví, po malé chvíli zjistím že je to ten Ninja. Když neustále mluví a poté řekne že nám dá šanci mluvit a poté že je Amekage, jsem v údivu. Umm.. Jmenuji se Shijin Hyuuga. Jsem Hokage a přicházím v míru. Vlastně jsem s vámi chtěla uzavřít mír co nejdříve. Usměji se a v klidu se na něj dívám.
Návrat nahoru Goto down
Kangae

Kangae


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 04. 11. 14

Náměstí Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Amegakure   Náměstí Amegakure I_icon_minitimeWed Nov 05, 2014 6:45 pm

Kangae Mizutsuchi

Všichni obyvatelé se otočí směrem ke mě, dalo by se říci, že se dívala skoro celá Amegakure. V tu chvíli ke mě přišel jeden člen mých ANBU jednotek v masce a tiše mi pověděl jednu větu. 
Anbu: Pane, s Konohou jsme ve válce, nemyslím si, že by nám tohle prospělo, omlouvám se pokud jsem vám skočil do řeči. 
Kangae: V pořádku, ale o tom už vím, budu to řešit po svém, tomu věř. Usmál sem se na jednoho ze svých mužů a poté se ještě s větším úsměvem otočil k Hokage. Hyuuga? Slyšel jsem, že to býval dobrý klan, ale co se týče tvého požadavku.. Nedořeknu větu a zavřu oči. Když je otevřu, mám v nich vztek. Myslíš si, že když jsi Hokage, tak můžeš všechno?! Vykřiknu a ledové nože se zapíchnou všem tvým ochráncům do krku, namístě jsou mrtvý. Hokage, která nedokáže uchránit své podřízené nemá právo nosit titul Kage! Navíc jsme ve válce, myslíš si, že si sem přijdeš po té, co jste udělali Amegakure?! Možná tohle bylo trochu od cesty, ale vyrušila mě při jednání. Následně jsem vydechl a vytáhl jsem si katanu. 
Návrat nahoru Goto down
Shijin

Shijin


Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 03. 11. 14

Náměstí Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Amegakure   Náměstí Amegakure I_icon_minitimeWed Nov 05, 2014 7:04 pm

Ve chvíli co k Amekagemu přiskočil jeden z Anbu věděla jsem že něco není v pořádku. Poté co jsem si uvědomila že stále patříme do frakce Yin a Yang. A on nejspíše patřil do Frakce Yin, byla jsem dosti nervozní nestačila jsem ani začít větu kterou bych možná vše změnila a moje ochranka byla mrtvá. Na tvář mi doletěli kapky krve. P-proč ?! Proč si je zabil ?! Byly to zcela nevinní lidé.! Netušila jsem že by jsi mohl patřit do Frakce Yin. !! Od doby co jsem se stala Hokagem jsem chtěla od Frakce Yang odstoupit abych Konohu osvobodila.. Proto jsem přišla za vámi abych mezi Amegakure a Konohou zavedla mír a společně by jsme mohli svět zbavit všeho zlého. Nepřišla jsem s vámi bojovat jen vás požádat o mír. Pohlédnu na něj a trpělivě čekám na jeho odpověď. Ovšem často se dívám na mojí ochranku přece jenom to byly nevinní lidé.
Návrat nahoru Goto down
Kangae

Kangae


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 04. 11. 14

Náměstí Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Amegakure   Náměstí Amegakure I_icon_minitimeWed Nov 05, 2014 7:21 pm

Kangae Mizutsuchi

"Je naprosto blbá? Nebo to jen hraje?" Zeptám se sám sebe a v rukou mám pořád svojí katanu. Led kolem tebe odpadne a tvé ANBU obalí moje voda, postupně se začnou vsakovat a poté kamsi zmizí. "Ninjovo tělo je jedna pokladnice, budou se hodit" Mávnu na jednoho ze svých ANBU a ten okamžitě zadá povely pro laboratoře. Nevinní? Shinobi a nevinní? Začnu se hlasitě smát a a někteří kolem mě také. Pár lidí se vrátí do svých domovů, protože z pohledu na zoufalou Hokage je jim zle. V naší vesnici odmítám tolerovat slabost. Každý shinobi je vinen! Obvzlášť ANBU Hokageho! Žádný ANBU není nevinný! Bláznivá Hokage. Slyšel jsem, že je Hyuuga klan inteligentní, ale ty inteligenci postrádáš. Nezabiju tě, na to budu mít ještě hodně času, ale příště si uvědom, s kým jsi ve válce, teď vypadni, máš pět minut. Čas začal ubývat a já se pomalu otočil směrem k velké věži. Chápeš to? 
Návrat nahoru Goto down
Shijin

Shijin


Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 03. 11. 14

Náměstí Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Amegakure   Náměstí Amegakure I_icon_minitimeWed Nov 05, 2014 7:39 pm

Podívám se na Amekageho. Nestačím žasnout nad vaší sobeckou a chladnou povahou. Uvidíme. Jak už jsem zjistila jste opravdu silný Shinobi a Kage a proto se vám jen tak někdo nemůže rovnat. No tak uvidíme kdo se bude smát naposledy. Usměji se a otočím se zády k Amekagemu. Ještě se někdy určitě střetneme. Pozvednu ruku a stáhnu si klobouk tak aby mi nešlo vidět do obličeje. Poté pomalým krokem odcházím pryč.
Návrat nahoru Goto down
Raito Uchiha

Raito Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 02. 11. 14

Náměstí Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Amegakure   Náměstí Amegakure I_icon_minitimeWed Nov 05, 2014 7:51 pm

*Po delší cestě z lesů si to namířil rovnou do Amegakure, slyšel totiž že je zde noý Amekage a tak by se rád podíval. Přecejenom jako vůdce frakce Yin by to měl vědět. Procházel pomentálně náměstí kde si všiml jakési potyčky nebo čehosi a tak se vydal na ono místo a jen to sledoval, majíc na sob černý plášt s bílým nápisem YIN, jakožto označení vůdce. No lidé okolo něj povětšinou uhýbali a nebo se drželi dále, takže kolem něj byl menší prostor a tak se dal lehce spozorovat.*
Návrat nahoru Goto down
Kangae

Kangae


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 04. 11. 14

Náměstí Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Amegakure   Náměstí Amegakure I_icon_minitimeWed Nov 05, 2014 7:56 pm

Kangae Mizutsuchi

Když se Hokage dala na odchod byl jsem rád a obyvatelé vesnice také, přeci jen, slabost nepodporujeme a podepsat mír s nepřítelem jsem nemohl. Bylo to v zájmu mé vesnice a sil Amegakure. Už jsem chtěl odejít, když mě zastavil jeden z mých ANBU s tím, že do vesnice dorazil vůdce Yin, moc jsem ho neznal, ale uznávat ho též plně nebudu. Tohle už nebyl nepřítel, musel jsem mu vyjít vstříc a právě proto k Raitovi skočili dva ANBU a dovedli ho až ke mě. Když už dorazil, vydechl jsem a katanu zatasil. Zdravím, měl jsem menší potyčku s Hokage, dorazila do mé vesnice a brečela o mír. Nechal jsem jí jít, ale všichni její muži jsou mrtví a nyní jsou prohledáváni mými jednotkami. Jelikož jsem nový Kage, rád bych se s vámi domluvil, mé jméno je Mizutsuchi Kangae. Natáhl jsem ruku, abych si s ním potřásl, když už teda. Rád bych, aby jsme oba dva byli na stejné úrovni a měli stejné pravomoce. Samozřejmě, že i já jeho si chtěl ověřit. 
Návrat nahoru Goto down
Raito Uchiha

Raito Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 02. 11. 14

Náměstí Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Amegakure   Náměstí Amegakure I_icon_minitimeWed Nov 05, 2014 8:16 pm

*Když přišel k samozvanému novému Amekagovi skřížil si ruce na hrudi. Sledoval ho svým nepronikavým a přímým pohledem, bez jakéhokoliv náznaku slabosti něbo pochybností a s jistým zábleskem krvelačnosti s výjevem chtění krve. No když k němu natáhl ruku, sklopil zrak na onu ruku a mírně si povzdechl.* Raito *Pověděl když mu potřásl s rukou a poslouchal ho dále, přičemž si ruku založil opět na hrudi. "Nemá v plánu moc spolupracovat." zavrčel Raitovi Kyuubi v hlavě, načež se Raito usmál.* Je dobře že jsi Hokage nechal jít, aspoň se o tom dozví více lidí, což způsobí strach. *Pověděl, načež se musel začít smát, ale né normálním smíchem jako mají lidé, takový jiným chladnějším, no nebyl ani tak hlasitý.* Stejné pravomoce? Nevím odkud si spadl, ale je tu jistý rozdíl mezi námi. Jako Mizukage by jsme měli stejné pravomoce, jen je tu ještě jedna věc. *Poznamenal, no nic víc neřekl a čekal jak se k tomu onen Kage vyjádří. Působil smrtelně vážně s jistou dávkou hrůzy. Někteří lidé ve vesnici či vesnicích se ho báli a tak radši odcházeli, no někteří zůstávali a snažili se vydržet jeho temnou a strašnou auru. No někomu se z ní udělalo i zle.*
Návrat nahoru Goto down
Kangae

Kangae


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 04. 11. 14

Náměstí Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Amegakure   Náměstí Amegakure I_icon_minitimeWed Nov 05, 2014 8:25 pm

Kangae Mizutsuchi

Eh, Raito-san omlouvám se za špatně řečený požadavek. Chci mít plnou kontrolu nad Amegakure jakožto její Kage a být vaše pravá ruka, společně s vámi se domlouvat a spolupracovat, kdyby stála celá frakce Yin jen na vás, mohla by druhá frakce začít více spolupracovat a zničit nás. Proto bych byl váš pilíř, abychom válku vyhráli. Pokusím se o něco jako úsměv, protože Raitova chakra je ohromná, nechci dělat problémy. Po chvíli si k sobě zavolám své ANBU a nařídím jim dodat informace o průzkumu těl ochrany Hokage. 
ANBU: Amekage-san, zjistili jsme, že celá její ochranka byla složená z těch nejlepších ANBU, kdyby jste je nepopravil tak rychle, možná by mohli dělat problémy, přesné analýzy pokračují. 
Kangae: Děkuji, nyní pokračujte dál v pitvě a připravte mi laboratoř. Zadal jsem rozkazy, ANBU odešel a já opět  otočil svou hlavu k Raitovi a usmál se. Vypadá to, že Hokage díky mé maličkosti ztratila pár silných shinobi, co už. Na přesnější analýzu by jste musel čekat, ale klidně vám někoho pošlu, pokud na tom budete trvat. 
Návrat nahoru Goto down
Raito Uchiha

Raito Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 02. 11. 14

Náměstí Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Amegakure   Náměstí Amegakure I_icon_minitimeWed Nov 05, 2014 8:35 pm

*Přikývl na jeho omluvu a poslouchal ho. Načež se jen mírně rozhldl.* Volnou ruku máš jako každý Kage ještě před vznikem Frakcí. *Dále se však nevyjadřoval, protože nechtěl mluvit o žádné pravé ruce nebo tak něčem.* No a spolupráce je snad jasná *Řekl načež se mírně zamračil když přistoupili ANBU a ani na něj nijak nereagovali, poznal chakru a věděl že jsou to jiní než ho ten kousek doprovázeli. No mírně pozvedl obočí.* tak mi můžeš nechat připravit pokoj, počkám si *Namítl na jeho poznámky ohledně analýzy a chvíli mlčel, přičemž přemýšlel.* Na tu pitvu bych si přál se podívat a asi tuto válku bude snadné vyhrát pokud to byli nejsilnější. No snad na mě také někdo zbyde *Dodal ještě a čekal až ho Amekage někam nasměruje. Stál dále se skříženými rukami a svým přímým a nenávistným pohledem, přičemž mu plášt vláv do větru.*
Návrat nahoru Goto down
Kangae

Kangae


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 04. 11. 14

Náměstí Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Amegakure   Náměstí Amegakure I_icon_minitimeWed Nov 05, 2014 8:44 pm

Kangae Mizutsuchi

Byl jsem i rád, že Raito-san souhlasil, přeci jen byl můj nadřízený a já ho hodlal respektovat co se týče všeho. Když se rozhodl zůstat neváhal jsem moc dlouho a ti dva ANBU co tě doprovázeli hned stáli za tebou. Dám vám druhou nejvyšší věž tady v Amegakure, jsou tam nejluxusnější pokoje a jídlo + pití zdarma. Nejprve však půjdete do té laboratoře, je to v sídle ANBU, tak se prosím chovejte trochu slušně.  Usměji se a pošlu s tebou ANBU, kteří tě tam zavedou. Já se následně otočím a pomalu odcházím provádět výzkumy s DNA tam toho Uchihy s Rinneganem. //přesun 
Návrat nahoru Goto down
Raito Uchiha

Raito Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 02. 11. 14

Náměstí Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Amegakure   Náměstí Amegakure I_icon_minitimeThu Nov 06, 2014 8:25 pm

*Nechal se vést ANBU*
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Náměstí Amegakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Amegakure   Náměstí Amegakure I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Náměstí Amegakure
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Stav Amegakure
» Lesy v Okolí Amegakure.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Ninja no tatakai :: Frakce Yin :: Ame-
Přejdi na: