Ninja no tatakai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Textové RPG na motiv Naruta .Jestli si chcete zahrát pojďte k nám
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Kangae Mizutsuchi

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Kangae

Kangae


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 04. 11. 14

Kangae Mizutsuchi  Empty
PříspěvekPředmět: Kangae Mizutsuchi    Kangae Mizutsuchi  I_icon_minitimeTue Nov 04, 2014 5:10 pm

Základní info o postavě

Jméno postavy
Kangae Mizutsuchi

Přezdívka
Ame no Akuma (Démon deště)

Charakter
Kdybych měl popsat co mám rád, odpověd bych hledal hodně dlouho. Vlastně kromě jídla a spánku toho moc není. Rád se jen tak poflakuji a odpočívám kde se dá. Kdybych měl říkat co nemám rád, byli bychom zde snad ještě dýl, protože bych musel vyjmenovat opravdu spoustu věcí.
Rád bych změnil tento svět, ale nejspíš k tomu budu muset využít všechnu bolest na tomto světě a sám s tímto světem něco udělat. Nezbylo zde nic pěkného, pouze bolest a utrpení, kterou přinášejí lidé. Jsem tichý člověk, který se moc neotvírá a nemluví. Nespolupracuji a dělám jen to, co uznám za vhodné, ale aby se neřeklo, že jsem pouze sadista, musím nechat, že jsem docela hodný. Ačkoliv jsem samotářský typ, mile rád vedu rozumnou debatu s někým rozumným. Je mi zle ze špatného chování a ze všech vražd, ačkoliv ani já sám nejsem žádný svatý. Sám jsem zabil spoustu lidí, ale věřím v to, že je to pro vyšší dobro. Krom toho všeho je tu ještě jedna věc, kterou bych rád zmínil. Je to má něco jako úchylka. Miluji ženy, ať jsou jakékoliv, tedy v základu pěkné. Obezitky bych nejradši zabil, myslím, že by to též prospělo světu, ale to už jde mimo mou povahu. Kdybych to měl tedy shrnout, jsem milý a hodný člověk, kterého nikdo nechce naštvat. Jednoho dne změním svět a možná si i najdu nějaké kamarády.

Pohlaví
Mužské

Sensei
Ichiro Mizutsuchi + Aizu Mizutsuchi

Věk
16

Hodnost
Jounin (S-Rank)

Podstata
Suiton

Vesnice
Amegakure no Sato

Vzhled
Kangae Mizutsuchi  4izblw

Výbava
Shurikeny, kunaie, výbušné lístky, kouřové bomby, katana, ocelové lanko a lékařské pomůcky (obvazy..)

KLAN

Jméno klanu
Mizutsuchi

Specializace klanu
Ninjutsu/ Kinjutsu

Historie klanu
Kdysi dávno žil na tomhle světě jeden shinobi. Jeho jméno bylo Hagoromo Otsutsuki, později nazýván Senninem šesti cest. Jeho matka snědla ovoce chakry a tím naštvala celý chakrový strom. Zrodil se Juubi, deseti ocasý démon, který byl později poražen právě Hagoromem. Tohle je vše co se zachovalo ze starých pověstí, ale pravdou je to, že Hagoromo měl tři syny, ne dva. Ashura, Indra a Akashi. Bohužel o Akashim nebyla nikde ani zmínka, zapomělo se na něj, protože Indra a Ashura převzali všechno, obrovskou chakru, doujutsu a všechna Kekkei Genkai. Pravdou bylo, že i Akashi získal dar, bylo to spojení všeho co měl Ashura i Indra. Získal Hyoton, jakožzo Kekkei Genkai, Byakugan jako Doujutsu a skvěle kontroloval svojí chakru. Říká se, že založil klan jménem Mizutsuchi, který po něm zdědil jen dokonalé ovládání chakry. Po pár letech Akashi zemřel a vůdcem se stal Ryu Mizutsuchi. Ten klan pozvedl mezi velké klany, to už byla doba prvních Kagů, kdy Senju a Uchiha ovládala celý svět. Ryu s celým klanem odcestoval do Amegakure též známá jako Skrytá Deštná, tam již klan zůstal a časem se začal zdokonalovat ve všem. Hyoton bohužel nikdy plně neovládli, ale dokázali zmrazit všechnu svojí vodu, kterou tvořili pouhou myšlenkou, takže se to teoreticky Hyotonu v pohodě vyrovnalo.

Kekkei Genkai
Mizu no Seigyo
Toto Kekkei Genkai spočívá v mocném ovládání vody, pouhou myšlenkou, je rozděleno do několika fází

Fáze 1) Uživatel dokáže pouhou myšlenkou tvořit a přetvářet vodu
Fáze 2) Proti uživateli nepůsobí žádné vodní útoky a může dýchat pod vodou či s vodou splynout a používat jí k přemístění či k vodnímu problesknutí.
Fáze 3) Uživatel může manipulovat s vodní technikou nepřítele
Fáze 4) Uživatel dokáže zmrazit svojí vodu a tím ovládat led, nejedná se o Hyoton, uživatel nemá techniky
Fáze 5) Uživatel ovládá krev, jak svojí tak nepřátel, jedná se o složitý proces a o Kinjutsu.

Pasivní účinky
Uživatel skvěle kontroluje svojí chakru a získává tak výhodu proti Genjutsu


ŽIVOTOPIS + BODY


Životopis

Kapitola I. - Kangae a Ichiro

Byl krásný sluneční den, hned brzy ráno mě probodily paprsky slunce, svítíc do mého pokoje ve vršku Amegakure. Trochu jsem se divil, proč dnes neprší, přišlo mi to trochu divné, ale i takové dny se stávali. Ihned jsem vstal a obléknul jsem se, na nic jsem nečekal a vyrazil do koupelny, kde jsem si vyčistil zuby a umyl obličej. Následně následovalo pročesání mých dlouhých černých vlasů a převléknutí do oblečení na trénink. Dnes jsem měl totiž v plánu běhat a tvrdě trénovat. Nic jiného mi také nezbývalo, když jsem se chtěl stát velice silným shinobim. Poté jsem běžel dolů na snídani kde jsem matku obejmul a usedl ke stolu. Ještě jsem čekal na otce a brášku, než se vrátí domů, byli totiž na hlídce. Ti se vrátili docela brzy, takže jsem se mohl dát rychle do jídla. S celou rodinou jsme poseděli a oslavili příchod deště, ačkoliv bráška byl celou dobu nějaký smutný, po asi hodině se zvedl od stolu a odešel pryč, rodiče o něj měli starost a já slíbil, že s ním promluvím, i hned jsem se za ním vydal do jeho pokoje, ve kterém však nebyl, měl otevřené okno a z něho provaz až dolů. Nejspíše utekl, bylo mu 17, měl na to věk, ale nikdy nedělal problémy, tohle by rodiče
vědět neměli. Ihned jsem se vydal za bráškou, ať to stálo co to stálo, jediný kdo mohl vědět kde je, byl jeho nejlepší kamarád Okita, vydal jsem se tedy k němu na druhou stranu vesnice, Okita však také nebyl doma, ale jeho matka mě odkázala na jedno údolí kousek za vesnicí, od rodičů jsem měl zakázáno vycházet z vesnice, ale chtěl jsem brášku prostě najít. Po asi půl hodině jsem tam dorazil, byl tam jak Okita, tak můj bráška Ichiro. Ihned jsem se za ním rozběhl a začal křičet. "Ichi-nii, pojď domů" On mě však jen ignoroval a nejspíše poslal Okitu, aby mě zastavil. "Kangae, teď tady nemáš co dělat, něco tu řešíme, něco moc důležitého, chápeš? Nikdo se o tom nesmí dozvedět!" Usmál se na mě Okita a snažil se mě přátelsky odehnat. Možná toto mé rozhodnutí ovlivnilo budoucnost, otočil jsem se a pomalu odešel, ještě před tím, než jsem se ztratil z dosahu, jsem se všiml tří mužů v černém, kteří přišli za Okitou a mým bráškou. Pomalu jsem se dostával z údolí když se přede mnou objevil též muž v černém, měl masku a na zádech katanu, kterou pomalu tasil proti mě. "Ty jsi bratr Ichira Akanameho?" Zeptal se a já nevěděl co mám odpovědět, dostal mě opravdu pod tlak. Neodpovídal jsem, pouze jsem udělal pár kroků dozadu a tam narazil do stromu, muž kývnul a katanu namířil na mě, přibližoval se ke mě blíž a blíž, jenže já se nebyl schopný pohnout, byl to strach nebo něco jiného? Kdo ví, muž byl čím dál tím víc blíž, již si připravoval svojí katanu a chtěl seknout. V té chvíli jeho nohy opustili zemský povrch, z ničeho nic vyletěl do vzduchu a zase tak rychle spadl. Dopadl na zem již mrtvý, v mých očích se ukázal strach a slzy, šáhl jsem po jeho kataně a bál se kdo přijde dál, naštěstí to byl Ichiro, který si zrovna obvazoval jedno své oko. "Bráško, co se děje?" Zeptal jsem se vyděšeně, on však neodpověděl a vzal mě na záda. Odnesl mě zpět do toho údolí, kde byl Okita, též měl jedno oko obvázané a pod nimi ležel muž bez očí. Na nic jsem se neptal pouze pozoroval ty dva, jak si čistí své zbraně od krve. "Ichiro, vážně by tu měl být tvůj bratr?" Zeptal se Okita mého bratra, který opět neodpověděl. "Chápu" Řekl Okita a dal se pomalu k odchodu. Když byl dostatečně daleko, bráška si sedl vedle mě a promnul si obličej, já si utřel slzy a usmál jsem se. "Kangae, nikomu o dnešku neříkej, jasně?" Tohle mi ještě Ichiro řekl a poté se usmál a začal mi povídat něco o historii.

Kapitola II. - Nagato, Yahiko, Konan, já vás budu následovat!

"Začnu pěkně od začátku, již před dávnou dobou žil na světě obrovský démon, říkali mu Juubi, desetiocasí, ten plenil celou zemi, než se mu postavil jeden hrdina známý jako Sennin šesti cest, údajně vládl mocným Doujutsu jménem Rinnegan, ale abych nepředběhl, Doujutsu jsou oční techniky, ale teď budu pokračovat dál, tento Sennin porazil Juubiho, stal se jeho Jichuurikim a když zemřel, rozdělil ho mezi 9 démonů. Díky němu se umožnilo všem používat chakru. Měl dva syny, jeden z nich se jmenoval Ashura a druhý Indra, jeden byl ztělesněním dobra, měl dokonalé ovládání chakry a ovládal techniky poustevníků – Sennin techniky, kdyby jsi to nepochopil."  Pobíral jsem to tak tak, bráška vysvětloval vše co šlo, ale já to vážně pobral dost pomalu."Takže, abych tě nezdržoval, budu pokračovat, tomu druhému byl přidělen Sharingan, též Doujutsu, avšak dosti zlověstné, které narušovalo tok tvé chakry a dělali z tebe více nenávistného člověka, když tyto boje pokračovali, měli oba tito synové své potomky, ti jenž ovládli Sennin Mod a byli na straně dobra založili klan Senju a ti jenž ovládli zlověstný Sharingan se stali Uchihy. Jen pár Uchihů se vyhlo zlému osudu, či tomu, že sejdou z dobré cesty. Čím více pokračovali tyto boje, začali vznikat země a v každé zemi vesnice, kde vládl Kage. Tyto vesnice se stali sídlem ochránců dané země, sídlem kde se rodili ninjové. První vesnice byla založena na spojenectví Uchihů a Senju, největší a neznámnější Konoha Gakure no Sato, vůdcem, tedy Hokagem se stal člen klanu Senju, jeho jméno bylo Senju Hashirama, ovládal mocné Senjutsu a dokonce i Kekkei Genkai. Kekkei Genkai je vrozená dědičná vlastnost, on měl Mokuton, dřevo. Snad jedno z nejmocnějších Kekkei Genkai hned po Rinneganu. Poté vznikli ještě 4 velké vesnice. Kumogakure, Kirigakure, Iwagakure a Sunagakure no Sato. Začali tři velké války, ve které všichni trpěli a nejvíce asi právě Amegakure, naše vesnice, která byla středem všech bojů, Země Deště byla neustále pleněna a ničena, dokud se tedy neoběvili tři lidé. Kluk s rudými vlasy z legendárního klanu Uzumaki, jeho jméno bylo Nagato, právě on vládl Rinneganem. Další byl Yahiko, oranžové vlasy, milý a také založil skupinu Akatsuki. A třetí byla dívka Konan, která ovládala papír, měla nádherné Kekkei Genkai, později se nazývala andělem Amegakure. Hanzou, jeden z vládců Amegakure, o tom jsi již slyšel zabil Yahika, to v Nagatovi probudilo sílu Rinneganu. Stal se bohem Amegakure a zabil Hanzoua, nakonec i on zemřel a následovala ho i Konan, oba věřili v hrdinu Uzumaki Naruta. Jeho Rinnegan zmizel a během čtvrté války zmizel, nyní jsme o pár desítek let později, Kangae- kun, tak takhle nějak to všechno začalo" Zasmál se bratr a gestem ruky mi nařídil se postavit. "Ted už chápeš, proč jsem s Okitou utekl? Chtěli jsme najít právě Rinnegan a zachránit Amegakure, bohužel Okita brzy zemře, má nevyléčitelnou nemoc a tu mám taktéž i já, prosím tě tedy o jeno, následuj dobrou cestu, nastol opravdový mír ve světě, věřím ti Kangae!"  

Kapitola III. - Bolest v srdci

Dnešní den byl déšť byl silnější a silnější, nejspíš oplakával smrt mého bratra a Okity. Už je to skoro rok od té události. Jako vždy jsem se převlékl a umyl jsem se. Nikam se mi dneska nechtělo, ale ven jsem musel, takže jsem zamířil do parku. Bylo opravdu pěkně, posadil jsem se na lavičku a pozoroval oblohu. V tom kolem mě prošla snad ta nejhezčí holka z celé vesnice, jmenovala se Miko, její vlasy byli nádherně černé, celá vlastně byla prakticky dokonalá, navíc byla ve stejném věku jako já, což bylo 13 let. Bohužel se se mnou nikdy nebavila, byla talentovaná a byla z hlavní rodiny, která vedla Amegakure. Uměla používat chakru mnohem lépe než já. Měl o ní zájem snad každý kluk v Amegakure, ale ona byla vždy taková chladná, nikomu se neotevřela a neměla pravé kamarády, nejspíš ani nevěřila ve štěstí. Nečekal jsem, že by se semnou bavila, ale z ničeho nic si sedla vedle mě na lavičku. Byl jsem docela v rozpacích, ale nakonec jsem se uklidnil a nic neříkal. Takhle to trvalo asi deset minut než jí z oka kápla první slza. "Proč se to muselo stát zrovna mě? Nechci být žádná slavná, chci na chvíli pryč!" Rozkřikla se a já se jí zadíval do očí. Po chvíli mě objala a poté začala brečet ještě víc. "Um, co se děje Miko-chan?" Řekl jsem uklidňujcím hlasem a čekal na její odpověď.
"Víš, ani nevím jak se jmenuješ a ty mé jméno znáš, jak mám s takovou vést celou tuto vesnici? Možná mám sílu, ale ne takovou, abych všechny ochránila před válkou, navíc nechci takový život, nechci být někdo jako byl ten legendární Pain, nechci být ani jako anděl Konan, vlastně nejspíš ani nevíš o čem teď mluvím, ale chci žít jen poklidný život, chápeš to?"
Nějakou chvíli jsem obravdu pobíral její slova, ale nakonec jsem jí též objal, pohladil ve vlasech a nakonec řekl: "Jsem z rodiny Mizutsuchi, možná jsi znala mého brášku. Bráška měl jistě talent, ale ani já nechci být v jeho stínu, víš, stanu se nejsilnějším v Amegakure a udělám z naší vesnice lepší vesnici, než je všech pět velkých vesnic! Takže se neboj, vezmu to za tebe!". Pověděl jsem Miko a poté se usmál od ucha k uchu. "Máš naivní sny, Kangae-kun, ale beru tě za slovo, chraň tuto vesnici za mě!"
Nakonec se Miko zvedla a odešla, byl jsem z toho opravdu zmatený, a proto jsem se rozhodl ještě projít. "Divné, že mluví zrovna se mnou, ale stěžovat si nebudu. Po procházce zamířím opět domů a lehnu si na postel. Opět se silně rozprší a z mých očí začnou stékat slzy. "P-Proč jsi musel zemřít Ichirooo!!" Zakřičel jsem a poté omdlel. Probral jsem se až ráno, kde se mnou byl můj otec Mizutsuchi Aizu. Usmál se a řekl: " Dnes z tebe udělám silného shinobi, naučím tě všechny fáze tvého Kekkei Genkai. Tak se i stalo, trénink mi zabral všechen čas do mých 16ti let, nyní jsem připraven změnit tento svět a dosáhnout světového míru!

Dovednostní body

Ninjutsu
6

Taijutsu
2

Genjutsu/Obrana
3/6

Kenjutsu
4

Inteligence
6

Síla
3

Rychlost
4

Chakra
6

Ruční pečetě
4

Ovládání Kekkei genkai
6

Techniky

Kawarimi no jutsu
Henge no jutsu
Shunsin no jutsu
Bunshin no jutsu
Ki Nobori no Shugyō
Nawanuke no Jutsu
Suimen Hokō no Gyō
Genjutsu kai

Shunshin no jutsu

Pět fází Mizu no Seigyo

Mugen: Genjutsu Kai
Tohle je vlastní technika Kangaeho, v boji je schopná ho uvolnit z jakéhokoliv Genjutsu bez pečetí, avšak čím vícekrát se použije tím více v boji slábne.

Magen: Narakumi no Jutsu
Uživatel sešle Genjutsu na nepřítele a tomu se vyjeví obraz toho, z čeho má největší strach.

Magen: Rengoku
Uživatel očním kontaktem uvede cíl do iluze, kde se cíli vyjeví nejdříve černé plocha bez ničeho. Následně se za cílem protrhne jakoby prostor a skrze modrou bariéru popadnou cíl řetězy a ruce temných bytostí, které ho stáhnou skrze bariéru. Následně se cíli budou stále dokola vyjevovat scény, při kterých někomu ublížil. Ucítí bolest všech, kterým kdy ublížil. Iluze pro uživatele je chvilková, pro cíl může trvat i věčnost. Iluze bude trvat, dokud ji uživatel nezruší, nebo dokud se cíli nepřehrají všichni, kterým kdy ublížil a všechna jejich bolest. Slabším povahám tato iluze může způsobit smrt, ostatním může způsobit šílenství.

Magen: Bessekai

Uživatel uvrhne cíl do iluze, kde se cíli ztratí okolní prostor a ocitne se v jakési mlhovině, kde plují ostrůvky pevniny. Poté se naproti uživateli mlhovina otevře do tvaru oka, při čemž to bude vypadat jako brána do jiného světa. V průrvě mlhoviny však bude znatelná gigantická hvězda podobná Slunci. Následně jakási síla začne táhnout cíl k této hvězdě. I když jde o iluzi, teplo z této hvězdy bude pro cíl reálné a může ho popálit. Když se včas nedostane chycený z iluze, žár hvězdy ho spálí na popel.


Mizu Arashi 

Tato technika zkoumá DNA všech co Kangae získá, může díky tomu poté díky této technice rovnou do sebe zapečetit nepřítelovo Kekkei Genkai. Každé KG vyžaduje filler o pečetění a zkoumání a dostávám k tomu automaticky 4 techniky dle výběru
Návrat nahoru Goto down
Yutaka
Admin
Yutaka


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 07. 07. 14

Kangae Mizutsuchi  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kangae Mizutsuchi    Kangae Mizutsuchi  I_icon_minitimeTue Nov 04, 2014 5:35 pm

Povolená postava i techniky
Návrat nahoru Goto down
Kangae

Kangae


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 04. 11. 14

Kangae Mizutsuchi  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kangae Mizutsuchi    Kangae Mizutsuchi  I_icon_minitimeTue Nov 04, 2014 5:37 pm

Díky Smile)
Návrat nahoru Goto down
Yutaka
Admin
Yutaka


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 07. 07. 14

Kangae Mizutsuchi  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kangae Mizutsuchi    Kangae Mizutsuchi  I_icon_minitimeTue Nov 04, 2014 5:52 pm

Není za co, můžeš začít hrát Wink
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kangae Mizutsuchi  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kangae Mizutsuchi    Kangae Mizutsuchi  I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Kangae Mizutsuchi
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Ninja no tatakai :: Postavy-
Přejdi na: