Ninja no tatakai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Textové RPG na motiv Naruta .Jestli si chcete zahrát pojďte k nám
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Kancelář Hokageho

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Shijin

Shijin


Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 03. 11. 14

Kancelář Hokageho Empty
PříspěvekPředmět: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho I_icon_minitimeTue Nov 04, 2014 4:38 pm

Kancelář Hokageho 99i52u
Návrat nahoru Goto down
Shijin

Shijin


Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 03. 11. 14

Kancelář Hokageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho I_icon_minitimeTue Nov 04, 2014 4:59 pm

Pomalu příjdu až ke dveřím do kanceláře. Zaklepu a čekám. Ovšem po chvíli si uvědomím že Hokage už dlouhou dobu není. Je mrtví a s ním i jeho asistenti. Proto zatáhnu za kliku a vejdu pomalu do kanceláře. Byakugan !. Trochu zvýšeným hlasem aktivuji svůj Byakugan abych se ujistila že tu nejsou žádné pasti. Podívám se všude kolem sebe ovšem jednu jsem našla. Byla uložená v podlaze když bych na ní šlápla nejspíše by proti mě vyletěl kunai a zasáhl mě do hlavy. Ano, ano.. Bývalá Hokage byla opravdu opatrná. Usměji se a danou past "uneškodním". Poté se začnu dívat na skříně kolem mě, rozhodnu se do nich podívat. Po chvíli jsem našla svitky pro různé Kuchiyose, pak spisy které si psala. Nakonec jsem našla pláště Hokageho byly tak krásně bílé. Vzhledem k situaci a tomu že jsem byla jedniná kdo by se mohla místa dostat na místo Hokageho řekla si to břemeno vezme na sebe. Oblékla jsem si tedy plášť a vystoupila na střechu budovy. Všichni občané a Shinobi(NPC) z vesnice mě ihned zpozorovali a poklekly. Rozhodla jsem se, že já se újmu vedení vesnice a budu dohlížet na vás a zbývající Shinobi. Chci aby jste vůči mě měli respekt a plnily moje rozkazy, pokud takto učiníte, vaše laskavost vám bude opětována. Uslyším velké a hlasité "HAI". Poté se otočím a odejdu opět do své kanceláře.
Návrat nahoru Goto down
Shijin

Shijin


Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 03. 11. 14

Kancelář Hokageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho I_icon_minitimeTue Nov 04, 2014 5:02 pm

Prosím Adminy o schválení Hokageho ^^
Návrat nahoru Goto down
Yutaka
Admin
Yutaka


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 07. 07. 14

Kancelář Hokageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho I_icon_minitimeTue Nov 04, 2014 5:37 pm

Nechali proč sis post kage nedala do životopisu rovnou... Very Happy

Post Hokage přiznán Shijin Hyuga
Návrat nahoru Goto down
Shijin

Shijin


Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 03. 11. 14

Kancelář Hokageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho I_icon_minitimeTue Nov 04, 2014 5:38 pm

// Chtěla jsem to rozepsat v postu :3 A mohu ?
Návrat nahoru Goto down
Yutaka
Admin
Yutaka


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 07. 07. 14

Kancelář Hokageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho I_icon_minitimeTue Nov 04, 2014 5:39 pm

// jestli chceš, můžeš, ale nemusíš
Návrat nahoru Goto down
Shijin

Shijin


Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 03. 11. 14

Kancelář Hokageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho I_icon_minitimeTue Nov 04, 2014 5:42 pm

// Kdybych nechtěla, nepsala bych to Wink Takže je ze mě HOKAGE ! :3
Návrat nahoru Goto down
Yutaka
Admin
Yutaka


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 07. 07. 14

Kancelář Hokageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho I_icon_minitimeTue Nov 04, 2014 5:43 pm

// jo, Užij si to Wink
Návrat nahoru Goto down
Shijin

Shijin


Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 03. 11. 14

Kancelář Hokageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho I_icon_minitimeTue Nov 04, 2014 6:10 pm

Za chvíli opět dojdu až do kanceláře. Poté si sednu za teď už můj stůl a začnu vyplňovat nějaké dotazníky, spisy. Po chvíli mám už prázdný stůl tak se rozhodnu že si se spisů vyberu nějakou ochranku. Chci aby byly silní, odolní, ale hlavně odhodlaní bojovat za mě nebo po mém boku. Proto chvíli jen tak přebírám spisy a dívám se kdo by mohl aspoň z části splňovat moje podmínky. Ano moc jich není ale dokázala jsem si vybrat. Odložila jsem si čtyři spisy a zbytek dala do šuplíku. Poté jsem vzala jiné spisy a vybrala další čtyři lidi. Poté vezmu osm spisů a jdu opět na střechu. Dojdu až k okraji a podívám se na lidi všude kolem sebe. Každý dělá něco a tím je pro vesnici důležitý. Teď mě opět dobře poslouchejte, teď řeknu osm jmen a ti se okamžitě dostaví do mé kanceláře .!

Akio Nara !

Atsushi Hyuuga !

Daiji Hatake !

Hideaki Nara !

Hiroshi Hyuuga !

Ichiro Hyuuga !

Kaito Uzumaki !

Katashi Akimichi !


Poté odejdu do své kanceláře a nemusím ani chvíli čekat a už někdo klepe. Dále !. Do kanceláře vejde osm mužů a pokleknou před můj stůl. Takže rozhodla jsem se že Katashi Akimichi, Akio Nara, Daiji Hatake, Atsushi Hyuuga, budou jako stráž u brány. Je to velmi důležitý úkol nenechte nikoho proniknout skrz bránu ! Lidi z jiné vesnice musí mít papíry na to aby jsem mohli. Je vám to jasné ?!. "HAI" Ozve se od čtyř lidí které jsem oslovila. Dobře můžete jít. Po chvíli jsou pryč a zůstali tu jen čtyři. Tak teď vy. Hideaki Nara, Kaito Uzumaki, Ichiro Hyuuga, Hiroshi Hyuuga. Vy budete moje osobní ochranka. Chci se vás čtyř zeptat zda za mě budete bojovat oddaně a budete vždy po mém boku. "Ano, vždy budeme bojovat po vašem boku a vždy za vás budeme bojovat oddaně !" Usměji se a poté jim odpovím. Tak tedy dobrá chci aby jste si na vesty přilepili tyto znaky. Tato značka ukazuje že vy jste má ochranka. A hned musíme vyjít zjistila jsem že v údolí konce jsou nějaké nepokoje takže se na to budu muset podívat. Všichni čtyři Ninjové vstanou a vezmou si značky. Poté se zvednu i já a pomalu odcházíme z vesnice do lesů.
Návrat nahoru Goto down
Shijin

Shijin


Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 03. 11. 14

Kancelář Hokageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho I_icon_minitimeThu Nov 06, 2014 5:18 pm

Konečně dojdu až jsem mezi tím než jsem sem došla mi uschli věci a proto jsem je sušit nedávala. Poté jsem si sedla za svůj stůl a likvidovala složky Ninjů kteří kvůli mé neschopnosti a tak též Amekageho sobectví. Měla bych nejspíše napsat rodinám aby věděli co se stalo.

Dopis
Vážená rodino, z lítostí vám oznamuji, že dnes byl váš muž/otec/strýc zavražděn. Bojoval statečně ale boužel jsem ho nedokázala ochránit před opravdu velkým zlem. Chtěla jsem navázat dobrý vztah nebo-li mír z Amegakure no Sato ale boužel Amekage mojí žádost odmítl a takhle to dopadlo. Je mi to opravdu moc líto. Budeme s Amekagem stále vyjednávat a doufám že to dopadne dobře. Nanadaime Hokage.

Poté si začnu opět vyplňovat nějaké papíry je jich tu opět spousta a proto raději dělám co můžu abych to dnes stihla.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Benjiro

Uchiha Benjiro


Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 05. 11. 14

Kancelář Hokageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho I_icon_minitimeThu Nov 06, 2014 5:23 pm

Pomalým krokem dojdu až ke dveřím od kanceláře. Podíval jsem se na dveře a opatrně zaklepal. Jen pomalu čekám na pozvání do kanceláře. Byla jsem si totiž zcela jistý že Hokage tady je.
Návrat nahoru Goto down
Shijin

Shijin


Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 03. 11. 14

Kancelář Hokageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho I_icon_minitimeThu Nov 06, 2014 5:25 pm

Usměji se. Kdo by mohl teď něco chtít ?. Usměji se a řeknu jen pouhé Dále !. Poté jen trpělivě čekám až někdo vejde do kanceláře. Nestačím se divit. Možná by to mohl být Benjiro. Ale nikdy není nic jasné. Usměji se.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Benjiro

Uchiha Benjiro


Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 05. 11. 14

Kancelář Hokageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho I_icon_minitimeThu Nov 06, 2014 5:28 pm

Otevřu dveře a kleknu si před Hokage. Zdravím Hokage-Sama. Přišel jsem se zeptat zda pro mě nemáte nějakou misi ?. Usměji se ale bou žel můj úsměv nejde vidět jelikož mám neustále masku. A také.. Noo.. Vím neměl bych se správně ptát ale kde jste byla tak dlouho ?. Čekám na její odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Shijin

Shijin


Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 03. 11. 14

Kancelář Hokageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho I_icon_minitimeThu Nov 06, 2014 8:27 pm

Pootočím hlavu směrem přímo k němu. Omlouvám se ale v této chvíli pro tebe žádnou misi nemám. Pokud nemáš nic jiného na mysli můžeš odejít. Ale nechoď moc daleko budu tě jednou potřebovat. Usměji se a poté opět ohnu svojí hlavou nad papíry a začnu do nich opět něco psát.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Benjiro

Uchiha Benjiro


Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 05. 11. 14

Kancelář Hokageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho I_icon_minitimeThu Nov 06, 2014 8:29 pm

Zvednu se a pomalým krokem odcházím. Ještě se uvidíme Hokage-Sama!. Usměji se a ve vteřině jsem pryč.
//Přesun
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kancelář Hokageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Kancelář Hokageho
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Ninja no tatakai :: Frakce Yang :: Konoha-
Přejdi na: